Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ciki gyorsétteremb...

Szerintetek ciki gyorsétteremben dolgozni? (Pl egy auchan, spar, tesco gyorséttermében) 20/L

Figyelt kérdés

Sok fiatal (meg néhány ismerősöm):

- egyetemista

- gazdag

- külföldön dolgozik

- nagyvárosban lakik

- jól fizető állásuk van

- butikban dolgozik (pl Zara, H&M, New Yorker)

Mikor megkérdezik hol dolgozok, olyan kínosan érzem magam...

Anyám is szégyell, hogy bezzeg az ő ismerőseinek a gyerekei hova jutottak, én meg csak egy gyorsétteremben vagyok. Van érettsêgim, mellette 2 szakmám. De kis városban lakok, ahol alig van más munkalehetőség (a környéken is). Szerintetek gáz?



2020. júl. 5. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Legalább van munkahelyed
72 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
A munka sosem gáz.
2020. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Egy butikban mitől jobb dolgozni? Egy H&M-es eladó ugyanolyan unskilled munka mint egy gyorséttermi eladó.
2020. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
A tisztességes munka sosem lehet ciki.
2020. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Becsületesen dolgozni sosem gáz. Ha nem vagy elégedett, képezd magad, vagy költözz olyan városba ahol mást is lehet dolgozni.
2020. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az lenne két diplomával. De nem tartom gáznak ha valaki ilyen helyen dolgozik.

Max az lehet gáz (saját magadnak, nem másnak), hogy sikerült két értelmetlen szakmát is összehozni, elpazarolni rá egy csomó pénzt és időt.

2020. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
99%

20 éves vagy, hova akarsz még menő, hosszútávú munkahelyet?? Anyudról nem is beszélve.

Én 20 évesen kezdtem el az első OKJ-s szakmámat tanulni az érettségi után, majd 22 évesen mentem el életem első munkahelyére: közmunkázni a gátoldalra.

Rohadtul szégyelltem én is, nehogy azt hidd, de a semminél mindenképp jobb volt.

Azután még megjártam néhány üzemi szalagmunkát és betanított munkát, de most itt vagyok 26 évesen könyvesbolti eladó, az ország egyik legnagyobb könyvesbolthálózatánál, egy szuperjó környéken. Ez az első olyan munkahelyem, amit végre határozottan nem szégyellek, hanem egyenesen büszke vagyok rá.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy állati fiatal vagy még, bárhová elsodorhat téged az élet a későbbiekben. 100 emberből kábé csak egy találja meg rögtön húszévesen a későbbi hivatását, mindenki alulról kezdi.

A gyorséttermezés pedig egyébként is a fiatalok egyik legközkedveltebb munkalehetősége.

2020. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Sokkal gazabb hiusagbol ehenhalni. En becsulom, ha valaki bejar egy szar munkahelyre, es nem azert, mert mazochista. Es bocsanat, nem is feltetlenul szar, illetve rosszabb, mint ami kulonbnek latszik.
2020. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Ne érezd magad emiatt rosszul. Nem minden embernek kötelező ilyen nagy dolgokat véghez vinni, hogy egyetem meg ilyesmik. Kellenek gyors éttermi dolgozók is az embereknek. Ha valóban szereted amit csinálsz, és szívből végzed a munkád az, sokkal fontosabb mindennél. A saját elvárási szintednek felelj meg. 20/F
2020. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha előbbre akarsz jutni, tegyél érte, ha pedig neked ez jó, akkor fogadják el, ez a te életed. Megjegyzem, csak 20 éves vagy, 20 évesen ennél többre csak kemény protekcióval lehet elérni. Az pedig nem a te hibád, ha már mindenképp hibáztatni kell valakit :)
2020. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint gázak ezek a munkák, az ne is vegye igénybe azt, amit nyújtanak. Minden munkát valakinek el kell végezni. Ne érezd gáznak, egyáltalán nem az.
2020. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!