Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólnátok a főnöknek?

Szólnátok a főnöknek?

Figyelt kérdés

A főnök eggyel több napra osztott be, mint ahány napos lenne a hónap. Nem csak engem, mindenkit. Ezt a múlt héten vette észre, és mindenkinek szólt, és kihúzta egy napjukat, csak nekem nem. Egyik kollégámtól tudtam meg, hogy kihúzott nekik egy napot. Nem furcsa, hogy csak nekem nem szólt, és mindenki másnak kijavította?? Nekem kell futnom utána, hogy húzza ki egy napomat? De akkor a többieknek miért csinálta meg, nekem miért nem? Ennyire nem szeret?? Ti mit tennétek, szólnátok neki, vagy már csak azért is mennétek eggyel több napot, hogy akkor bassza meg, ha már elcseszte és szólni se képes? Ti mit tennétek?

L/25


2020. aug. 22. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ezt már kérdezted csak nem 25/L-ként...
2020. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék finoman.
2020. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én még nem kérdeztem ezt. Más kérdést már írtam ki, de akkor másik problémáról volt szó.
2020. aug. 22. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd szóvá te is, lehet elfelejtette kihúzni azt az 1 napodat.
2020. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, szóljál. Tudod néma gyereknek...
2020. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hányan vagytok a csoportban, de gondolom nem 2-3 ember. Ennyire nehéz mind odafigyelni, és becsúszhatott egy baki.


Tudod, a ló is megbotlik, hiába van négy lába.


Szerintem is finoman szólj neki, hogy értesültél a kollégák napjairól, de a tiéd változatlan maradt, mizu.

2020. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!