Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahelyen mennyire...

Egy munkahelyen mennyire elfogadottak a kapcsolatok/rokonságok?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen egy testvérpár dolgozik együtt, plusz a közveztlen főnökük az unokatestvérük. A nagyfőnök nője/exnője is ott dolgozik, plusz a kisfőnök férje egy másik részlegen dolgozik. Anyós/meny is együtt dolgozik.
2020. aug. 24. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel, a családi vállalkozás. :D
2020. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:)
2020. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.
2020. aug. 24. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem élnek vissza ezzel,pl ők egyszerre mennek nyaralni ,és neked kéne 2 hétig non stop dolgoznod ( dolgoztam ilyen helyen ,persze nem sokáig:D) ,vagy nem az van,hogy mindenki a tökét vakarja ,csak te melózól akkor nincs ezzel gond.
2020. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg munkahelye válogatja. Van, ahol kifejezetten tiltják, főleg nagyobb cégeknél, és minimum széthelyezik a rokonokat más osztályokra, de a családomban sokan dolgoztak együtt különböző cégeknél, ahol még örültek is nekik, hogy jóban vannak.
2020. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgoztam családi vállalkozásnál, borzasztó volt:D Ott mindenki a cégből választotta ki a párját is a családban, nekem elég betegesnek tűnt az egész meg hogy annyira belelátok kívülállóként egy család problémáiba. Azóta a multikat preferálom már, ahol tényleg sokszor nézik ezt. Multik között is van eltérés ebben mert sok helyen vannak publikusan párok, rokonok, máshol pedig nem tűrik meg azt sem ha kiteszel egy közös sörözésről képet. Nagy cégnél ahol nem kell közvetlen együtt dolgozni szerintem simán oké, máshol nem feltétlenül annyira.
2020. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon csipázzák.
2020. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!