Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érezted már úgy a munkahelyede...

Érezted már úgy a munkahelyeden magad hogy mit keresek én itt? Már rég a tengerparti villámban kellene hogy legyek?

Figyelt kérdés
Te érezted már úgy a munkahelyeden magad hogy mit keresek én itt? Már rég a Karib-tengeren kellene lennem a luxus jachtomon a jakuzziban gyönyörű meztelen lányok társaságában ,ennek ellenére mégis itt a munkahelyen vagyok? Te is gondolkodtál már ezen amikor dolgozol?

2020. aug. 24. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egy fokkal szerényebb igényeim voltak. Előző helyemen már annak is ugyanígy örültem volna, ha a kapun kívül vagyok, és nem bent. Mióta ott hagytam, nincs ilyen gondom se.
2020. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondolkodtam már munka közben, hogy "mit keresek itt? Miért nem a tengerparton sétálok?" Majd ránézek az órámra, és örülök, hogy csak pár óra, és mehetek a szokásos tengerparti sétámra. Tengerpart mellett élek..(Anglia Looe)
2020. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mindig erre gondolok,a pucér csajok kivételével.
2020. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En nem jarok be sehova, utalom a fulledt helyeket es a keleti sztereotipiat a gazdagsagrol.

Kinyalta a seggem az elet, megkapom, ami kell. De megmondom oszinten, ketto olyan munkahelyem volt, ahova jatekbol most is bejarnek dolgozni, mert szerettem. Plusz feladat nelkul hamar depresszioa leszel.

2020. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tengerparti villádban szénné unnám magam. Az alkotómunka hiányzik, szóval felszerelt stúdiót nekem meg egy kávégépet ;)
2020. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!