Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Országon belül minden kórházba...

Országon belül minden kórházban ugyanannyi fizetést kap egy kezdő gyógytornász?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Alku kizárható tényező lehet.
2020. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2020. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetnek eltérések.


Pl. van, ahol fizetnek betegágy melleti pótlékot (párezer ft), van, ahol adnak veszélyességi pótlékot, van, ahol adnak délutános pótlékot, leginkább ott (ált. SZTK), ahol 'váltott müszakban' dolgozol, tehát pl. H-Sze-P 8.00-14.00, K-Cs 14.00-20.00.

2020. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Azon kívül amit korábban írták, a magán helyek is eltérően fizetnek. Sajnos nem feltétlen többet. Én már a 2. magánkézben lévő kórházban dolgozom és alacsonyabb a fizum, mint a közalkalmazottaknak. De van, ahol meg többet kapnak.
2020. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, #3-as vagyok.

Uhh, azért ez nagyon durva! Én csak olyanokat ismerek, akiknek magánrendelőben kevesebbet ajánlottak, mint ami a bértáblában van, de ezt a magánkórházas dolgot nem hallottam.

2020. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az, igen. A "poén" ráadásul, hogy a mostani helyem úgy hirdette magát, hogy jobban fizet a közalkalmazottinál. Ez igaz is volt, mikor odamentem, bár nem volt jelentős a különbség (Kb 5000 ft nettó). Csak azóta az állami szféra emelkedett, nálunk ezt "elfelejtették"...
2020. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom az állami kórházban van-e pl. ruhaként, cafeteria, stb. Nálunk az sincs.
2020. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. aug. 26. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:

4-esnek, #3-as vagyok:


Az durva viszont. :/ Nagyon kapzsik tudnak lenni ezek a magánhelyek, a rendelők is lehúzzák rendesen a betegeket. Amúgy lesz még emelés gyt-n belül is állami helyeken, 2021-ig, szóval lehet, hogy hamarosan érdemes lesz visszatérni. :D


Én ismeretségi körömben nem hallottam olyanról, hogy ruhapénzt és/vagy cafeteriát adtak volna gyógytornásznak állami helyen, persze attól még lehet.

2020. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!