Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyben szerintetek...

Egészségügyben szerintetek mennyire elfogadott a tetoválás?

Figyelt kérdés
Gyógytornásznak tanulok, viszont imádom a tetoválásokat, elég művészi beállítottságú vagyok. Alkaron vagy más látható helyen lévő tetoválás hátrányt jelentene? (ilyen helyeken még nincsen, csak tervben van)

2018. nov. 3. 09:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 20/L. :)
2018. nov. 3. 09:42
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Hátrányt jelentene, igen. Bocsi ha nem ezt a választ akartad olvasni.
2018. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miért hátrány.


Attól függ hol melózol egyébként.


ha egyik helyen szóvá teszik átmész máshova, ennyi.

2018. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyakorlaton le kellett alapozozni a tetoválásokat vagy eltakarni. De orvosokon,ápolókon láttam már.Szóval szerintem csak nekünk sulisoknak kellett eltakarni.
2018. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogadják el, vannak helyek, ahol a tetoválást le kell takarni. Én sem tartom ízlésesnek én sem vennék fel olyan ápolót aki tetoválást hord.
2018. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadott.
2018. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Eléggé megoszlanak a vélemények, gondolom hely válogatja. :/ Egyébként itt anno kórházban a szájsebésznek pl. az egész alkarja tele volt tetoválásokkal, köpeny meg könyékig fel volt tűrve.:D

De akkor szerintem egyelőre hanyagolom még ezeket az ötleteket. :(

2018. nov. 3. 10:27
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám ápoló és mindkét karja tele van tetoválva. Eddig nem jelentett neki hátrányt, amennyire én tudom. :)
2018. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Lassan-lassan kihalnak a begyöpösödött vén hülye sz.rok, akik tetoválás alapján elítélnek és ítélnek meg embereket.
2018. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

"Lassan-lassan kihalnak a begyöpösödött vén hülye sz.rok, akik tetoválás alapján elítélnek és ítélnek meg embereket."


Pedig te magad vagy a példa, hogy tetoválás csak az iskolázatlan proliknak van.

2018. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!