Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt pozitív hozadéka a...

Volt pozitív hozadéka a Koronavírusnak az életetekben?

Figyelt kérdés
Számomra is mint a legtöbb embernek rengeteg negatív eredménye volt/van. Viszont van egy kevés pozitív is. Sok olyan étterem és bolt is szált végre házhoz ami eddig nem tette. Sokkal több helyen lehet kártyával fizetni mint előtte. A legnagyobb pozitívum, hogy a cég ahol dolgozok lassan de biztosan kezdi megérteni nem kell minden apróságért és a legjelentéktelenebb expokért, tárgyalásokért és megbeszélésekért is azonnal külföldre utaztatni.

2020. aug. 25. 15:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Gratulálok🙂
2020. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) Nekem a geotechnika vizsgám lett meg végre 3 év után. (A vizsgám elsőre, csak eddig nem volt aláírásom.)
2020. szept. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is a távolságtartást tudnám említeni. Szellősebben lettek mindenhol az emberek, ami nagyon jól esik, mert mindig rettentően irritált a tömeg, ha a nyakamban álltak minimum 5-en.
2020. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi, hogy év elején emiatt engedték, hogy minden 2. nap otthonról dolgozzunk.

Illetve mivel a cégnél is kötelező a maszk így úgy érzem, hogy a sima influenza sem terjed úgy. Tavaly ilyenkor már kb mindenki beteg volt.

2020. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nekem csak pozitív tesztem volt.... :)
2020. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
78%
Van mire fogni, hogy miért nem gyülekezem karácsonykor a család kevésbé kedvelt részével sem, illetve nem kell gagyi ajándékokon törni a fejem, boltokban tolonganom, mert megmagyarázom azzal, hogy félek a vírustól (amúgy csak tömegiszonyom van). A párommal leszünk ketten, a nagy közös ajándekunkat már megvettük, azt főzök-sütök, azt eszünk majd, amit szeretnénk, nem a klasszikus nagy ünnepi zabálások lesznek, mert az az elvárt. Szerintem a sok rossz ellenére ez lesz életem legjobb karácsonya :D.
2020. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
78%

Lementek a lakbérek, szebb helyre tudok költözni.

Ha minden igaz, behúzza a lakásárakat is, ami jól jön majd, amikor vásárolnék.

Kevesebb az ember mindenhol.

Emelték a Paypass-limitet.

Több cég szállít házhoz.

Nem néznek hülyének a már korábban is létező tisztaságmániám miatt, mert most mindenki ezt csinálja.

Engem ugyan nem érint, de sok embernek jól jön, hogy életében először otthonról dolgozhat / tanulhat, kíváncsi vagyok, ez hosszú távon mennyire formálja át a szemléletet ezen a két téren.

Környezetnek is jót tett a kevesebb utazás, bár személy szerint nekem hiányzik.

2020. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A lakásárakat nem fogja lehúzni sajna. Eleve most a kormány a lakásfelújítást is támogatja. Az megint emelni fogja a lakásárakat.
2020. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!