Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha romániában elvégzem a...

Ha romániában elvégzem a kolozsvári rendőr fősulit, akkor utána mi történik?

Figyelt kérdés
Tehát, miután elvégeztem a rendőr fősulit utána egyből felvesznek egy helyi rendőrségbe, vagy külön kell nekem jelentkeznem? És ha külön kell jelentkezni egy helyi rendőrségbe. Akkor megtörténhet olyan, hogy azért nem vesznek fel engem, mert magyar vagyok?

#rendőr képzés #román rendőr #román rendőr képzés
2020. aug. 25. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megvannak orszagos szinten a szabad helyek, es a suli vegen neked kell megjelelolni hogy hova mennel szivesebben, es eredmeny szerint kerulsz be. 3 helyet jelolhetsz be ha jol tudom.

Az hogy magyar vagy, nem oszt nem szoroz amig minden hivatalosan megy. Persze ez meg nem zarja ki hogy te a kivalo eredmenyeiddel nem kerulsz a kivant helyre, mert epp az a pozicio valamelyik nagykutya eletkeptelen fianak lett felszabaditva.

2020. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A nemzeti hovatartozásodat nem befolyásolja, de az lehet, hogy pár szélsőségesebb román kollégától kapsz megjegyzéseket a hátad mögött.
2020. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

orbán csicskája leszel.

oszt jónapot.

2023. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!