Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális fóbiásként interjú??

Szociális fóbiásként interjú??

Figyelt kérdés

Helló.

Középiskolás korom óta szociális fóbiám van. Voltam pár interjún, de mindig a szokásos "majd értesítünk" szöveget kapom. Mikor reggel felkelek, mindig azon agyalok, hogy megéri e menni vagy maradjak itthon? A mai állásinterjú ígéretes több szempontból is. Mit csinálajk, hogy sikeres legyen az interjú és már aznap fel is vegyenek? Sok hónapja vagyok itthon, ezért is akarok változtatni, kellene pénz. Maga a unka ilyen gyári egyszerű munka, kedvező időbeosztással. Az a gond, hogy interjúkon mindig remegek, eddig szerencsére a munkátató kérdezett és mondtt dolgokat így nekem nem oskat kellett beszélnem. Hogyan ötözködjek? Sima farmer, fekete csinos cipő és valami fehér póló megfelelő lenne? Sokaknál látom, hogy simán utcai ruhában mennek interjúra..Miket vigyek, minden bizonyítványt, előző munkapapírok stb.Eléggé feszülök, mert a munka nagyon ígéretes és hetek óta ez az első aki felhívott engem. Nagyon megörültem, mert egyszer véletlen 2x elküldtem valahova a cv-t és kaptam ilyen mailt hogy "Kedves XC kérem ne küldje el többet az önéletrajzát, ert nem felel meg a munkának" vagy iylesmit és olyan lehangolt lettem ettől, a hangnem volt nekem ijesztő. Ez szerencsére teljesen új munkahely lenne, új lappal kezdhetek. Mit javasoltok, hogy kezdjekek felkészülten? ja meg nem mondta a hr-s hogy reggel fél8 vagy este fél8 de ez gondolom egyértelműen reggel lenne, bár nekem kicsit korainak tűnt. Mit tegyek ha korábban érek oda, megvárjam a pontos időt vagy bemehetek ha pl. 10 perccel előbb is ott vagyok mert ezt perce pontosan kiszámolni nem lehet, de megvárni mégis. Hogy percre pontosnak tűnjek és maga biztosnak? 23l vagyok.



2020. aug. 26. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magadat vidd, meg egy kis önbizalmat. Szedj össze pár kérdést, amit feltehetsz, mert akkor látszik, hogy tényleg érdekel a munka.

Személyes témákban ne menj bele, semmi közük a családi állapothoz, akarsz-e gyereket a közeljövőben. Esetleg mondhatod, hogy hosszú távon keresel munkát, mert egy lakás önerejére gyűjtesz, ez motivál.

Ne lássák, hogy félsz. Beszélj tisztán, érthetően, kerek mondatokban. Nem kellenek barokk szóvirágok, de ne is egyszavas válaszaid legyenek.

Valószínűleg rákérdeznek a korábbi tapasztalataira, azokról tudj 2-3 mondatot mondani.

2020. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! legjobb munka edidg, könnyű munkafolyamat, egy muszak szabadhétvége és viszonylag közel van :D..márcsak jól kell teljesítenem, azt megfelelek
2020. aug. 26. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
ügyes
2020. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!