Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan motiváljátok magatokat,...

Hogyan motiváljátok magatokat, amikor lankad a munkamorál?

Figyelt kérdés
Home office-ban dolgozom, jelenleg egy kegyetlen monoton és unalmas projekten. Sajnos egyre kevésbé tudok rá koncentrálni, pedig már mindent próbálok, ami csak eszembe jutott, hogy feldobjam a munkát, de sehogy nem akar ugrani a munkamorálom szintje.. már kezdi minden elvonni a figyelmem, ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?
2020. aug. 26. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel délután 2-3 fele kész kell lennem, az utolsó 2 órában megtáltosodom a határidő szelétől. :D
2020. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem is ez a technikám jelenleg, de bízom benne, van ennél jobb megoldás is :D
2020. aug. 26. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy, nem technika, csak tapasztalat: ha kialvatlan vagyok, jobban megy a monoton meló. Nyilván ez 1-1 nap működik, aztán kialszom magam. :D
2020. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahh, nekem olyankor még annyira se megy, olyankor csak arra tudok gondolni, hogy itt a kanapé a szomszéd szobában és de jó lenne leheverni rá :D
2020. aug. 26. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Megnézem a legutóbbi fizetési papirt :D
2020. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
próbáltam, nem vált be... :D nem azzal van bajom, hogy dolgozni kell, csak simán nem tűröm a monotonitást és az olyan feladatot, ahol nem kell gondolkodni, szeretek agyalni, kreatívkodni, ha ilyen feladatot kapok, dolgozok, mint a gép, van, hogy megfeledkezem az ebédszünetről is :D csak valahogy arra kellene egy megoldás, hogy megtanuljam tűrni a monotonitást, vagy ilyesmi. egyszerűen rá gondolok, hogy milyen unalmas monoton munkát kell csinálnom, és már hozzákezdeni sincs kedvem. Sajnos még csak az se motivál, hogy haladjak vele, mert akkor hamarabb kész lesz, mert nem, ez már egy állandó feladatkör lesz...
2020. aug. 26. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld akkor valamilyen módon automatizálni a monoton részt :)
2020. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez alatt mire gondolsz? :)
2020. aug. 26. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd milyen az a monoton munka, aztán kitaláljuk :)
2020. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kb. 70 000 kép keresőoptimalizálása, de ez a szám szinte folyamatosan bővül :D
2020. aug. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!