Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A csapatba való beilleszkedés...

A csapatba való beilleszkedés pont annyira fontos, mint a munkamorál?

Figyelt kérdés
Az osztályvezetőm azt mondta, hogy ne az íróasztalomnál kávézzak, hanem a konyhában és, hogy nem látja rajtam, hogy szeretnék beilleszkedni (egész nap az asztalomnál ülök, enni is kijárok étterembe). Kiküldött inni egy pohár vizet, visszamentem az íróasztalomhoz, azt mondta, hogy inni szünetre küldött ki, úgyhogy szépen üljek ott 5-10 percig, és ne kelljen mégegyszer rám szólnia.
2020. aug. 16. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Összefügg, különben lehet egyedül dolgozni.
2020. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
S még majd a névnapi-szülinapi-nyugdíji ajándékba is dobálhatod a lóvét;)
2020. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Pff...erre inkább nem mondok semmit.

Én este leülnék a laptop elé,és megnyitnám a professiont.

Nem is az,fontos,hogy elfogadjanak a többiek,és tudj velük együtt dolgozni,ismerd egy minimálisan őket..de ez erőltetett és nagyon gáz.

Én pl.egyedül szeretek enni,evés közben sajna nem tudok beszélni,vizet meg nem iszom,akkor mi van?

Nekem ez így nagyon nem lenne oké.

2020. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!