Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Enyhe fokú színtévesztéssel...

Enyhe fokú színtévesztéssel lehetek rendőr? Van itt olyan, aki a most induló 10 hetes képzést megelőző alkalmasságin volt és tud adni pár infót arról, hogy mennyire voltak szigorúak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm !

2020. aug. 27. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

????

Manapság már csak a hülyék mennek rendőrnek.

Nem baj, a határon lesz időd gondolkozni.

2020. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es nagy baromságot ír. Valószínű egy teljes kívülálló aki felszínesen lát csak bele, ne hallgass rá.

Elég szigorúan veszik az alkalmasságikat, egyáltalán nem akárki lehet rendőr.

Neten fent vannak az egészségügyi kizáró okok. Legtöbben azonban fizikain vagy pszichológiain buknak el. Viszont a súlyos egészségügyi problémák is gondot jelentenek.

2020. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég szigorú a felvételi(én ugyan nem rendőrnek, de hasonlónak készülök, és nekem is nagyon szigorú a felvételi). Ha egy üzemorvost megkérdezel, az fog neked válaszolni biztosra. Valószínűleg egyébként nem lesz gond.
2020. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
1-es úgy értette szerintem, hogy egyáltalán nem kifizetődő állandóan túlórázni, 24/48-azni, akár az életedet is kockáztatni br. 180-ért + túlóra díja. Unokatesóm és az exfelesége is otthagyták a rendőrséget, beosztásukat csak az egyiknek tudom, nyomozó volt. Szívükben még mindig szeretik ezt a munkát, de megélni nem tudtak belőle normális színvonalon, Pest megyében (nem Budapesten).
2020. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!