Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más sem bír 8 vagy több...

Más sem bír 8 vagy több órákat dolgozni?

Figyelt kérdés

Helló.

Valamiért nem bírok folyamatosan 8 vagy akár 9 órákat dolgozni. Árufeltöltésnél 2 műszakot dolgoztam, de folyton néztem az órát, és nem nagyon telt az idő, pedig próbáltam nem mindig néegetni. Gyári monoton munkában is mintha megállt volna az idő. Egyszerűen nem tudom elképzelni magam mindennap fél napig dolgozzak valaki másnak. Mindenhova kb. undorral megyek. Próbáltam több féle munkát eddig, de mind otthagytam pár hét vagy hónap után. Voltam gyári munkás még szakiskolán gyakorlaton ott azért más volt, de ott is néztük az órát. Utána voltam árufeltöltő de azt nem bírtam mert kissé szoiális fóbiás vagyok, utáltam mikor mászkáltak körülöttem, folyton kérdezgettek. Atán voltam postai kézbesítő de azt egy hónapig ment, mert addig csak levélválogatás volt és ülőmunka, de egy nap bedobtak a levesbe, reggel 7-este 7-ig vittük a leveleket.Képzelhetitek másnap be se mentem. Gyári munkából is csak 2 félét csináltam de borzasztó unalmas volt. Hiába kattogottaz agyam, zenéket hallgattam afejemben, nem telt az idő. Sőt ettől még berándult a hátam is, lábaimat nem éreztem stb. Egy napot bírtam, majd egész nap aludtam a kimerültségtől. Annyira szánalmasnak érzem magam, de nem tudok mit tenni ezzel. Suliban minden oké volt, persze amíg nem találtam megfelelő osztályt a szekáló emberek miatt. Azóta keresek munkát több hónajapja, de nem tudom, hogy oldjam meg ezt ahelyzetet. Láttam ilyen 4 órás munkákat, de még új nekem. 4 órában viszont simán ellenék, olyan hamar eltenlne lehet. Még takarítást is bevállalnék csak ne 8 órában. Valamiért munkaundor alakult ki bennem. Mondjátok, hogy nem vagyok ezzel egyedül, mert próbálok javítani magamon, de nehéz. Főleg egy vacak szakmunkás bizonyítvánnyal meg 8 általánossal. Iskolai éveimet eléggé elcsesztem szekálók miatt, de végül találtam egy normál 3 éves saksulit ott megmaradtam de a szakma nem ér semmit, mert próbaszakma volt és ehhez többet is kérek sajnos, annyira jó, hogy van egy szakmám na. 23L



2020. aug. 29. 01:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%
Oké, kedves Kérdező, meg mindazok, akik nem tudnak nyolc órát dolgozni. Miből éltek meg?
2020. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21-es hallotál olyanról hogy pénz? lehet neked uj. van félretett nekem és próbanapokkla is kapok
2020. aug. 29. 09:19
 23/30 anonim ***** válasza:
33%

09:15-ös vagyok


Köszönöm a kiegészítést. Örülök, hogy nem élősködsz, nem lopsz, nem használod ki a családtagjaidat, mert az etikátlan lenne.

2020. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Mi az a próbaszakma?


"mert próbaszakma volt és ehhez többet is kérek sajnos" Ez mit jelent?

2020. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24-es akkoribban nagyon reg vezettek be ilyen szakmat es mi voltunk az elso osztaly akiknel bevezettek ujra kb ennyi de tobbet nem arulok el ha nem gond
2020. aug. 29. 10:19
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Kmk.
2020. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26??
2020. aug. 29. 10:46
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Kmk=közveszélyes munkakerülés.
2020. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
42%

Isten hozott a való világban. Munka alapú társadalomban élünk, ami Magyarországon úgy néz ki, hogy szerencsés ember az aki napi 8 órát dolgozva meg tud élni, gondoskodni tud a családjáról.Általánosságban az a nyolc óra gyakran tizenkettő meg még szombat, vasárnapi pluszmunka ami jellemző, hogy jól végződjön a hét. A munkaügyi szabályok itthon lehetővé teszik a munkavállaló teljes kihasználását.A te végzettségeddel körülbelül erre számíthatsz az életben.Opcióként önfejlesztéssel, tanulással javíthatod az esélyeidet, egy jobb állást megcsípve, vagy kimehetsz külföldre, ahol általánosságban jobb a melósok

helyzete és ha visszafogod a kiadásaidat akkor pénzt is spórolhatsz.Ha egyik sem tetszik akkor marad az ősi mesterség mint reális lehetőség számodra. Vannak persze emberek akiknek sikerült kitörni ebből a rendszerből, de rengeteg lemondás, áldozat, munka, tanulás, tehetség, bátorság kellett hozzá, hogy végül függetlenedni tudjanak a rendszertől. Erre csak keveseknek van ereje, az emberek többsége egyszerűen gyenge, lusta és inkább belekényelmesedik a szar életébe mert az a könnyebbik út.

2020. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
gyere hozzánk esztergálni 12 órában!
2020. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!