Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nem fura, hogy...

Szerintetek nem fura, hogy egy ilyen lánynak van önbizalma?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy kösse fel magát vagy bármi, de semmit sem ért el az életben, de mégis határozott és tele van önbizalommal. 8 általánosa van, de jó helyen dolgozik, ami számomra érthetetlen, gondolom ismerős által. A külsejére sem lehet büszke, mert 80kg a maximum 165cm magasságához, mégis évek óta egy kifejezetten helyes sráccal van együtt. Nem fér a fejembe, hogy hogyan lehet valaki konkrétan a nagy semmire büszke. 25 évesen legalább lenne egy érettségije, de láthatóan nem is érdekli vagy mondjuk, ha lefogyna azt mondom arra büszke lehetne, de hogy így hogyan lehet elégedett magával azt nem értem. Ismertek ti is ilyen embereket? Szerintek az ilyennek a fejében van probléma?
2020. aug. 30. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Na, csak nem irigy vagy, hogy neki összejött az élet és egészséges mentálisan?
2020. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
8 általánossal normális élet? :) Lehet, hogy most hasonlóan keres, mint egy rosszabb diplomával rendelkező, de ez nem tart örökké és aztán mi lesz vele?
2020. aug. 30. 18:16
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Probléma a TE FEJEDBEN VAN!
2020. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha inkább arra koncentrálnál, hogy TE boldog légy? Mert tudat alatt nem hinném, hogy az vagy, ha másokon rágod magad.
2020. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Boldogabb lennék, ha az élet igazságosabb lenne, de nyílván nem az, és ezen változtatni sem tudok.
2020. aug. 30. 18:22
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű kérdések kiírásának semmi értelme nincsen. Csak magadat hergeled ezzel. Jól látszik az írási stílusodon, hogy valami személyes indíttatású, negatív dolog húzódik meg a kérdés feltevésének a hátterében. Lehet ő azért ilyen kiegyensúlyozott, mert a maga dolgával törődik, és nem mások életében turkál. Lehet neked is ezt kéne tenned.


Az meg téged minősít, hogy valakit a 8 általános miatt szólsz meg. Honnan tudod, hogy nem akart továbbtanulni? Ismerek olyan embert, akinek 16 évesen meghaltak a szülei autóbalesetben, és más elő rokona sem volt, ezért fel kellett adnia az iskolát, hogy önellátó lehessen. Nem tudhatod, ki mögött milyen élettörténet van. Ahogy a sok diploma sem az ész vagy a tudás feltétlen jelképe. Hány olyan embert ismerünk, akinek mindenféle csilli-villi végzettsége van, de mellette olyan buta, mint a föld?

2020. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm, akinek habár van érettségije, olyan melót végez, amihez 8 általános is elég lett volna és hozzávetőleg háromszor annyit keres, mint én.


Ezek csak papírok. A legtöbb képzés kb szart se ér, nehéz elhelyezkedni velük, felsőfokú képzés nem mindenkinek adatik meg.

Ő boldog és elégedett önmagával. Ellenben te még egy kérdést is képes voltál kiírni róla egy anoním fórumon, csak eleve nem ezt a választ vártad, hanem támogatást a te saját önbizalomhiányodhoz. Hát, nem jött össze ezúttal.

2020. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"... 80kg a maximum 165cm magasságához, mégis évek óta egy kifejezetten helyes sráccal van együtt."


Talán mert a kifejezetten helyes srácnak a töltött galambok tetszenek?

És nyilván van a személyiségében olyasmi, ami miatt bármit el fog érni az életben, mert szerethető.

Inkább tanácsokat kérj tőle, mert biztos, hogy boldogabb és kiegyensúlyozottabb, mint te!

2020. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Én 90kg os nő vagyok, a párom nem csak jóképű, de kifejezetten jó testű is. Heti többször jár edzeni, minden gond nélkül felkap. Az ilyen kis picsák szoktak nagyot nézni mint te :D


Foglalkozz a saját dolgoddal.

2020. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Jól látszik az írási stílusodon, hogy valami személyes indíttatású, negatív dolog húzódik meg a kérdés feltevésének a hátterében."

Mi másért írnék ki róla kérdést? Az unokatestvéremről van egyébként szó, és jól ismerem az életét. Azért vitte ennyire, mert nem érdekelte a tanulás. Közben valamiért mégis jobban szereti mindenki, mint például engem. A mamánk szerint ő még ügyesebb is, hogy végzettség nélkül el tudott helyezkedni. Szerintem ez baromi igazságtalan kijelentés rám nézve, ezért is írtam ki a kérdést, hogy hátha másnak is van ilyen ismerőse.

2020. aug. 30. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!