Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban illetlenség lenne?

Valóban illetlenség lenne?

Figyelt kérdés

A főnököm lehordott a sárga földig, hogy látja, nincs munkám, mert "elfekszem" a széken. (???) Egyrészt, mi köze a kettőnek egymáshoz? Másrészt, mi a baj azzal, ha a becsukott ajtós irodában kényelmesen ülök a széken? (Akkor látta a főnök, amikor beviharzott, és még nem "ültem vigyázzban".) Az ügyfelek nem jöhetnek be, akkor meg kit zavar? Így is gyötrelem egész nap dolgozni, nehogy már ne ülhessek kényelmesen..

Ez tényleg ekkora "illetlenség" lenne, vagy csak szokás szerint keresett valamit a főnök, ami miatt lecseszhet?



2020. szept. 2. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

"Ez tényleg ekkora "illetlenség" lenne, vagy csak szokás szerint keresett valamit a főnök, ami miatt lecseszhet?"


Az utóbbi.

2020. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Az alapkérdés - de ezt csak te tudhatod - hogy egyébként mennyire vagy oszlopos munkaerő?

A jó munkaerő akár fejen is állhat a széken akkor is békén hagyják, a gyengébe belekötnek.

...és innentől már te gondold tovább!

2020. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elvégzem a munkám, bármi baromságot talál is ki a főnök..

De én vagyok a legfiatalabb a munkahelyen, így mindig belém köt.

2020. szept. 2. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem direkt csesztetésből csinálja, tényleg azt a benyomást kelti, hogy valaki lazsál. Ettől függetlenül lehetne annyi esze, hogy nem fárasztja ilyen hülyeségekkel a beosztottjait feleslegesen.


Keress valami más munkát a háttérben, így legalább nem leszel kiszolgáltatott, és lesz pofád kiállni az igazadért.

2020. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

S ha nincs bent senki, akkor még "ki is vered", mert miért ne...kb.


Ha főnököd főnöke látja művelésed, akkor ki is leszel dobva s ülhetsz a bokorban, ahogyan akarsz...


Lehet nincs gerinced...ülj úgy egy bírósági tárgyaláson s kiderül, mennyire illetlenség;)

2020. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

11:39-es, azt teszem, keresek közben másik munkát.

Bár azt nem értem, hogy miért kelti lazsálás ebnyomását..

14:25-ös, nő vagyok...

Köszönöm a rendkívül kedves hozzászólásodat..

2020. szept. 2. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

6


Akkor "be is vered", ha így jobb neked;)


Másrészt kiterülésedet fotózd le s kérdezd ismerőseidet meg, hogy mit gondolnak ezen kép láttán rólad...

2020. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!