Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen volt az első napotok a...

Milyen volt az első napotok a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Holnao van az első napom egy olyan fajta helyen, amilyenbe még nem dolgoztam. Volt már az előbb egy kisebb páníkrohamom, és még mindig full ideg vagyok.
2020. szept. 3. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A legutóbbi céget írom le. Szerződést aláírtuk a szerződést, lefotóztak a kártyához, üzemi orvosi vigyzálat, majd elvittem a projektre, ahol körbevezettek. Ebédszünet, ahol feldolgoztam a sok ingert, ami ért aznap. Utána lett volna egy tréningem, de elmaradt, így mehettem haza korábban.
2020. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szar volt. Nagyon rohadtul bántak velem első nap. Aztán nem adtam fel. Utólag bánom is, nem is. Már utálom az egészet. De aki akkor csesztetett és lenézett, mára mind a beosztottam. Általában minden kezdet nehéz. Ne félj. Előre.
2020. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bementem, még a városban sem voltam soha életemben előtte, szóval alig találtam oda. Volt egy hatalmas recepció, bunkó recepciósok tipikus hülye pi csàkkal, akik rám sem néztek, úgy jeleztem kb öt perc után, hogy hahóó, itt vagyok, én vagyok az új melós. Azok meg mindenféle köszönés, vagy hasonló nélkül lekezelően annyit mondtak, hogy várjak, míg nem érkezik meg egy kollégàm, majd az körbevezet. Nem sokkal később jött két kollégám (akikkel akkor találkoztam először és utoljára), akik lejöttek velem az öltözőbe, de nekem még akkor nem volt egyenruhàm. Ezután jött a csoportvezető, aki egy nagyon nagy darab kigyúrt kopasz pasi volt. Nem akartam elhinni, hogy ő lesz a főnököm. Jófej volt, hozott nekem egyenruhàt, és kb három mondatban elmondta, hogy mi hol van, hány percenként van váltás, stb. Nagyon nagy komplexumról van szó, szóval ebédszünetben el is tévedtem, és alig találtam meg az öltözőt is. Egy ott dolgozó pont azt látta csak, hogy egy bezárt ajtón próbálok bemenni, és azt hitte szerintem, hogy lopni akarok. Na mindegy. Eligazított. Aztán átmentem az ebédlőbe, ahol utána még kb háromszor voltam míg ott dolgoztam, mert elég nyomasztó volt az a hely. Csak a takarítók használták az ebédlőt, akik csak egymással beszéltek, és úgy voltak vele, hogy az a helyiség csak az övéké, szóval rossz szemmel néztek rám, hogy be mertem menni. Inkább ettem a továbbiakban az öltözőben.

Na, letelt az ebédszünet, és visszamentem a helyemre, ott ismét eltévedtem, és eközben vendégek állítottak meg, hogy xy dolog hol van, én meg csak néztem, hogy mit kérdeznek, mert ezekről a főnök egy szót nem beszélt, hogy van itt ilyen. Kénytelen voltam azt mondani, hogy ez az első napom, és sajnos nem tudom. Ez vissza is jutott a másik főnök fülébe, aki hónapokkal később cseszett le ezért (a másik főnök nem volt olyan jófej, mint az első akivel első napon találkoztam, sőt az inkább utált engem). Szóval igen. Így telt az első napom, leégtem egy rakat ember előtt, eltévedtem, kinéztek, lekezelően bántak velem. Szar hely volt, bár maga a meló jó volt, csak az emberekkel voltak nagy bajok, főleg a vendégekkel.

2020. szept. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában körbe visznek mint a véres kardot, mindenkivel szépen mosolygok, papírmunka, megnézem a konkrét helyet ahol dolgozni fogok, esetleg kis betanulás.

Az újdonság varázsa miatt én kifejezetten élvezem az első napokat

2020. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy első nap vagy az első napokban ti is mindig kifogtatok egy kollégàz, aki a céget szidta Neked, meg buzdított rá, hogy gyorsan menekülj onnan?
2020. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsö nap altalaban mindig istenes is.

Megmutatnak mindent, bevezetnek mindenbe, senki nem szemèlyeskedik es nem kotoraszik a magànéletemben.

Ezek a dolgok csak kesöbb kezdenek kialakulni. Nagyon nem kell mindenkire kapàsbol nyitni mert utolag derülnek ki a dolgok hogy jo vagy rossz emberbe botlottam e.

2020. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!