Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom elviselni az új...

Nem bírom elviselni az új kollégám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Új kollégám van, már az érkezése előtt sem szimpatizáltam vele mert pályakezdőként jóval többet keres mint én, hatalmas megelőlegezett bizalom van felé stb. de ezen átlendültem, kértem fizetésemelést stb.

De sajnos 2 hét után kezd kiderülni, hogy elég flúgos. Vannak közös ismerőseink, ők is elmondták, hogy nem könnyű eset, elég fura fazon. Sajnos irritál a jelenléte, funkcionális analfabéta és nem azzal függ össze, hogy új munkahelyen van, alig várom esténként, hogy megszabaduljak tőle. Én magamnak való fajta vagyok,ő pedig nem hagy létezni stb.

Én tervezek felmondani,de sajnos még nem találtam megfelelő új helyet.

Mást is irritál pár kollégája? Meddig lehet így birni?

Köszi!


2020. szept. 4. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A nyugdijadig!:-) Leirásodbol nem derül ki, hogy mi is a bajod vele? (A magasabb fizetésén kivül.)
2020. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem MOST ne mondj fel, bírd ki tavaszig!
2020. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mik azok a tulajdonságok pontosan amik irritálnak?
2020. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Jó nagy irigy disznó vagy. :-)
2020. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon figyelmetlen, ügyetlen, kihoz a sodromból. Nem akar dolgozni, egész nap beszélgetni akar, mászkál föl alá, mindenhova követ... :D Plusz ahogy mondtam, kicsit fura. Rendszeresen bele jön a személyes terembe, túl közel jön, belemászik az aurámba, nem érzi hol a határ, egyik nap pl. sarokba szorított a konyhában és nem engedett ki ameddig nem faggatott ki munkahelyi dolgokról. Hülyeségeket beszél folyamatosan, indiszkrét kérdéseket tesz fel stb.
2020. szept. 4. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Sarokba szorított? Nem engedett ki? Ne viccelj már. Nem tudsz bocsánatot kérni és elmenni mellette? Ha nem férsz el, megkérni hogy menjen arrébb, engedjen ki?
2020. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

A legtobb munkahelyen nem barati tarsasagban eltoltott buli lenni.

Ha irritalo ember is van, az a minimum. Vannak rosszindulatuak, szarkeverok, van, hogy teged utalnak, mert okosabb vagy es igyekeznek megtaposni. Amit leirsz, nem magyarazza meg, milyen garanciat latsz arra, hogy mashol nem lesz minimum ilyen.

2020. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetsz vele, jelzed felé, hogy te ott sokkal, de sokkal hamarabb dolgozol ottan vala...
2020. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik előttem szólónak, most ne menj el! Mert ha ismét kitör a karantén, elbocsátások, akkor ha lenne is új munkahelyed most, biztos hogy a próbaidősöket fogják majd elküldeni, mikor leépítés lesz a vírusra hivatkozva. Én ugyan így jártam még márciusban...
2020. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, koptatsd le a fenébe! Közel megy? Zavard el! Beszélgetni akar? Mondd meg neki, te dolgozni jársz be, nem bratyizni. Ennyi.
2020. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!