Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom elviselni a felettesem?

Figyelt kérdés
emberileg semmi baj nincsen vele. Elég jó a viszonyunk, sokat beszélgetünk meg hülyéskedünk, de a munkában elviselhetetlen. Egyszerűen túl játsza ezt a "főnök" szerepet, 3 évvel idősebb nálam (ő 3) de ugy kezel, mint egy tizenéves hülye gyereket. Elvárja, hogy csak azokat a feladatokat csináljam, amiket ő megenged, mintha szolgája lennék. olyan dolgaimba szól bele, amikhez neki semmi köze, mintha egy önállótlan idióta lennék, aki nélküle nem tud megoldani semmit. Úgy viselkedik velem mintha az apám lenne, a szigorú apám. Még azok sem csinálják ezt akik sokkal magasabb szinten vannak ( felette még 3-4 ember van). Én már február óta a cégnél vagyok, ő nyáron jött. 1x kimentem több időre a wcre, majd beközölte, hogy ha ilyen sok időre megyek el, akkor jelentsem be, hogy mit csinálok, hova megyek. Nem hittem el. Többször annyira túl terhel, hogy ebédelni sem tudok, mert nincs rá időm, aztán az orrom alá dörgöli, hogy "helyettem csinált meg valamit" annak ellenére, hogy a vezető őt kérte meg a feladatra (nem volt hálás feladat, bosszantotta, hogy nem tudta lepasszolni, mert nekem nem fért bele az időbe). Csomó feladatot elvállal, hogy a vezetőknek nyalizzon, majd rám háritja. Ezt a stilust már felvette azokkal is, akiknek nem is a felettesei és egyre több embernek elege van abból, hogy mindenbe bele szól, olyanba is amihez nincs köze. Nem tudom mit csináljak. Vele beszéljem meg? de hogyan, hogy utána ne legyen feszültség közöttünk? vagy a HR-essel? Esetleg a vezetővel? Tudom h van rosszabb is, de amikor 27 évesen ugy bánnak veled, mit egy ovodással szolgával, az rohadt megalázó. Nem tudom már elviselni.

2015. nov. 21. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat... tehát ő 30
2015. nov. 21. 11:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha több embernek is elege van, fogjatok össze, előbb utóbb így leváltják.
2015. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez az ördögikör... emberileg meg tök rendben vagyunk. nem akarnék igy kiszurni vele.
2015. nov. 21. 12:09
 4/6 anonim válasza:
A főnököd férfi/nő? És te?
2015. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ilyenkor hogy emberileg milyen? A főnököd és nem a haverod. A munkahelyen dolgozni és megfelelni kell, ha erre képtelen egy kolléga, legyen főnök vagy beosztott, a meló sem működik.
2015. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy fogjatok össze, de az csak addig működik, míg nem kell senki elé állni, utána mindenki húzza fülét, farkát. Hogy vele megbeszéld, az szinte kizárt, ha csak nem elég intelligens, hogy normálisan kezelje. Ha a főnökéhez fordul, megkockáztatod, hogy kiáll mellette, és bukod a melód előbb-utóbb. Vagy tovább tűrsz, vagy keresel másik melót.
2015. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!