Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nettó 170-180 ezres fizetés...

Nettó 170-180 ezres fizetés mennyire lenne jó nektek erre a munkára?

Figyelt kérdés

Gyalogkíséretű targoncával cserélgetem kis távon az alkatrészes palettákat a sor mellett, és amíg nem szedik le mindkét alkatrészt, pár percem mindig van le ülni mobilozni például. Erre a munkára ilyen fizu három műszakban 8-12 órában?


Jelenleg szüleimmel élek, nyilván kevés lesz ez a fizu, ha külön élek. Tehát így értendő a kérdés.



2020. szept. 5. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, én debreceni vagyok, sokan itt egész nap ülős irodai munkára nem kapnak ennyit.


Szóval, ha nincs más, fogadd el ès gondolkodj közben, mit kellene tanulnod vagy tenned, hogy többet keress. 170 ezer ft is több, mint 0 forint.

2020. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A három műszakos munkarenddel gyakorlatilag megerőszakolod a tested bioritmusát, ez hosszú távon egészségügyi problémákhoz vezethet,gondold át, hogy megfizetik-e ezt neked.Az általad említett fizetés ha magadat vagy a családodat kellene eltartanod a vegetáláshoz lenne elég, erre ne építs hosszú távon. Ha a szüleiddel megbeszéled, hogy szeretnél spórolni a jövődre és ebben tudnak támogatni akkor a fizetést félretéve azt később be tudod forgatni valami képzésbe,vagy külföldi munkavállaláshoz is jó kezdőtőke lehet.Sajnos sokan beleragadnak egy rossz élethelyzetbe,de ezt idővel megszokják, ezt válik természetessé,és nem is keresik a kiutat belőle. Te ne kövesd el ezt a hibát.
2020. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, hasznosak a tanácsok. Egyébként ember hiány van itt a fizetés miatt, és össze vissza rakják be az embert munkába.
2020. szept. 5. 09:14
 4/10 anonim ***** válasza:

A semminel jobb, de eleg halvany.

De ennel kevesebb munkaert kapok 220 ezret videken 8 oraba, szoval lehetoleg ne ragadj le ennel a melonal...

2020. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mivel foglalkozol? Mi a munkád pontosan?
2020. szept. 5. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:

A tobbseg altal lehurrogott sereg.

Logisztikai karbantarto.

2020. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 6 órás irodai melóval keresek ennyit, igaz, nyelvtudással. Szóval nem valami fényes, de a semminél jóval több, vállald el, de keress jobbat.
2020. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kaposváron 111 ezret keres egy 3 műszakos operátor ( gyári robot :( ).


Pécsen csak éjszakás raktáros 10 órába -naponta - 180-at keres.


Kaposváron egy áruterítő sofőr ahol pihenőidőre is figyelni kell, meg a pontos érkezésre 170-et kap , de úgy, hogy lehet ki kell dobni a korongot túlvezetés miatt. Szóval itt délen kapnál 140-et kb.

2020. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem vállald el, nem nagyon lehet most ugrálni. A mobilozást viszont felejsd el munka közben. Nem értem miért kapkodja mindenki elő a mobilját a munkahelyen ha van pár perce. Inkább ha van olyan idő, amikor nem kell csinálnod semmid az elmédet próbáld meg pihentetni.
2020. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyik műszakvezető azt mondta, hogy nem számít ha mobilozol, csak a munka legyen megcsinálva, illetve legyen ember. Mindig engem raknak arra a folyamatra amit írtam, mert azt senki nem akarja vállalni állítólag.
2020. szept. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!