Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire számít jó fizetésnek...

Mennyire számít jó fizetésnek Szegeden 8 órás H-P munkára 220-300 ezres nettó fizetés?

Figyelt kérdés
Azért a sáv mert változó, teljesítményfüggő.
2019. nov. 8. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden nagyon jó, diplomásként én elköltöztem onnan, minimálbérnél nem sokan akarnak többet fizetni, max. ilyen bruttó 230 ezrekkel dobálóznak. Kecskeméten 3X annyit keresek, mint amennyit ott kaptam
2019. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ott jónak számít.
2019. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkakörben milyen végzettséggel?


Nem is azért kérdezem elsősorban, mert ezektől függ, hogy jó-e, hiszen oké, valahol mindenkinek ugyanarra kell a pénz.

De!

Lehet, hogy máshol többet kapnál vagy éppen ellenkezőleg, még ennyit sem. Ezért önmagában nem lehet erre azt mondani, hogy jó vagy rossz.


Viszont ekkora nettóból tisztességesen meg lehet élni, akkor is ha egyedül bérelsz lakást.

2019. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A nem jo de nem is ttagikus kategória
2019. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis milyen munkáért?
2019. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!