Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha választanod kellene a...

Ha választanod kellene a fizetett propagandista vagy a több éves munkanélküliség között, akkor melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Elmennél politikus szekértolónak egy neve nincs "hírlaphoz", hogy megélj és így lényegében eladd magad az ördögnek, vagy inkább több éves munkanélküliség és annak összes következménye?
2020. szept. 5. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két opció van, akkor az előbbi. Megtapasztaltam mennyire rossz, ha abszolút nulla a bevételed és köszi, de többet nem kérek belőle.
2020. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Hát elég agyhalott vagy, ha neked ez a két lehetőség van :D

Gondolom ezzel a kérdéssel is magad akarod vigasztalni.:D

Szerencsétlen:D

2020. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 Nincs más kapcsolata, a kérdésben vázolt személynek.


Pénz, kapcsolat és tudás. Ebből ha egy hiányzik, a másik kettővel megszerezhető.


Visszont kérdésben szereplő személynek nincs pénze, és úgy néz ki ez a kapcsolata van csak.

2020. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fizetett
2020. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Dolgoztam ilyen helyen, nem hírlapnál, egyéb médiában. Több helyen. Az az igazság, hogy a vezetésen kívül (akiket ugye az adott irányba húzó tulajdonosi kör hozott oda, tehát az ő irányultságuk adott) a dolgzók kb 90%-át totálisan hidegen hagyja, hogy jobb, bal, narancs, piros, vagy akármilyen az adott médium irányultsága, mindenki csak a munkáját végzi, abban igyekszik jó lenni. Politikáról nagyon ritkán beszélgettünk, ha baromságot mondtak egy műsorban, a színfalak mögött kinevettük és kifiguráztuk akkor is, ha a műsorvezető hivatalból bólogatott.


Szóval nem olyan ördögtől való ez. Eleinte, ha megkérdezte valaki, hol dolgozom, pironkodva mondtam el, kb "igen, tudom hogy gáz, de", aztán ezen idővel megtanultam túllépni. Tisztességes munkahelyem volt, a munkámhoz értettem, nem vagyok hajlandó szégyellni magam, mert a munkahelyemet a köztudatban kötik valahova!


Visszakanyarodva az eredeti kérdéshez, nekem nem lenne lelkiismeretfurdalásom, elvállalnám. A tisztességesen elvégzett munka sosem gáz, az önkéntesen vállalt munkanélküliség az.

2020. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a szócső, csak én nem bírnám trollkodás nélkül.
2020. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nyilván az elsőt, mivel több évig nem tudok túlélni étel nélkül...
2020. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy mindkét verzióban ugyanúgy ott van az elk*ulás veszélye: a munkanélküliségnél az egyre jobban megjelenő akaratgyengeség, nem érdeklődök munka után, esetleg cigi-drog, és társai megjelenése, albi-rezsi nem fizetésének a lehetősége, így az utca a kiút. Új emberekkel "ismerkedsz" meg.

A másiknál? Eladod magadat egy többnyire hamis nézetnek, de kapsz érte manikát. Tükörbe nem tudsz ugyan nézni este, de van pénzed. Kapsz hideget-meleget a néptől. Új emberekkel ismerkedsz meg, vagy épp új dolgokkal.

A végeredmény ugyanaz: élsz egy "életet", majd meghalsz.

2020. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az első, a fa$zom se akar felfordulni.
2020. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!