Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van még olyan cég, ahol...

Van még olyan cég, ahol visszaállt a márciusi homeoffice?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor sem volt általános home office.
2020. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Március óta homeofficeban vagyok, egyetlen napot sem töltöttem az irodában. Nyáron volt egy hónap amikor azt mondták vissza lehet menni annak aki szeretne (nem ment senki) de szeptember elejétől ismét kötelező a homeoffice. Multi egyébként.
2020. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk augusztus végétől mindenkit aki tavasszal home officeban dolgozott újra home officeba küldték. Egyedül 1 ember van aki adminisztrátori munkát végez ő neki nem kötelező mivel az irodába egyedül lehet, gond nélkül. De neki sem kötelező 8 órát bent lennie elég 4 órát bent lenni amit otthonról megtud csinálni azt megteheti otthonról. Annyit kértek tőle hogy 6-14 óra között valamikor legyen bent 4 órát hogy a dolgozók tudjanak hozzá menni ha valami dolguk van.
2020. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi márciustól vagyunk home office jövő nyárig még biztos hogy itthon leszünk
2020. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Március közepe óta vagyok homeofficeban és már megbeszéltem a főnökömmel, hogy ez végleg így is marad. A produktivitásom csak nőtt és sose voltam az a fajta, akinek szüksége lenne társaságra. Elég sok kollégám van, akiket éltet a nyüzsgés, ők majd visszamennek, amikor lehet. Az irodát leghamarabb márciusban nyitják ki, de csak fél kapacitással, főleg azoknak, akik szeretnének onnan dolgozni vagy nincsenek megfelelő körülményeik a homeofficehoz.
2020. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm március óta változatlanul home office-ban van, a jelenlegi kommunikáció szerint január-februárban kell majd bejárniuk újra leghamarabb... annál előbb biztosan nem.


Nálunk most nagyon halogatják, pedig tavasszal nagyon jól teljesítettünk, flottul ment a munka... de állami fenntartó és ott nem akarják megengedni. :(

2020. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi részben kezdünk visszaallni, felvaltva fogunk bejarni. Szintén allami ceg, nem sok esélyt latok, hogy teljes home office legyen.
2020. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptember eleje óta dolgozok itthonról. Meglepetésként ért, mivel tavasszal végig be kellett járnom. Főleg számítógépen dolgozok, de néha előfordul, hogy kell valamilyen papír az irodából, olyankor valaki el szokta hozni. (Nem mindenki dolgozik otthonról, sokan vannak, akiknek ott kell lenniük, közülük szokta valaki kivinni a papírokat mindenkinek.)
2020. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!