Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A külsőm miatt kinéznek a...

A külsőm miatt kinéznek a munkatársaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom úgy leírni a problémám hogy ne kapjak olyan válaszokat hogy beképzelt vagyok.

24 éves vagyok, gyárban dolgozom mióta leérettségiztem. Rengetegszer történt meg velem, hogy ha új csoportba kerültem, rögtön kinéztek, kibeszéltek. Az idősek, velem egykoruak, vagy fiatalabbak is.

Nézik hogy mikor hova megyek, mit csinálok. Ha túl sokszor megyek mosdóba, beköpnek, ha ismerős fiúval beszélgetek rögtön vissza hallom hogy r. banc vagyok.

Ma odáig fajult ez a dolog hogy egy lány, akinek a párja gépbeallito a csoportomban, ramirt fenyegetoen hogy szalljak le a párjáról, vagy az én páromat megkeresi, és elmondja neki hogy elakarom venni a pasiját. (a lány is ott dolgozik ahol én, hallottam róla hogy féltékeny, ezért a párjával csak akkor beszéltem ha elromlott a gépem, direkt figyeltem rá hogy ne legyen ebből baj)


Tudom nem kéne foglalkoznom ezzel, de nem bírom felfogni hogy miért bánnak igy velem az emberek. Semmi rosszat nem teszek, a férfiak megnéznek, ezzel tisztában vagyok, de egyrészt nem szeretem, másrészt meg ez nem engem minősít.


Utálok már bejárni dolgozni. Mikor anyukámat ápoltam otthon, vagy mikor elhunyt, visszahallottam hogy "csak sajnaltatja magát".

Ennyire hogy lehet egy embert a külsőségek alapján megítélni? Próbálok nem foglalkozni ezzel, de borzasztóan nehéz.



2020. szept. 8. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Azt se tudjuk leírásodból sem, hogy nézel ki!

Miniszoknya s festett felső van tán rajtad, akkor mit vársz...


A nők mindig is irigyek a másikra, ha 1 szállal is szebb vagy, esetleg jobban kedvelik a pasik..."természetes" jelenség pláne, ha nekik ennyi sem elérhető, hogy beszéljenek a másikkal...

Mondjuk az állandó wc-re járást korlátozhatnád, mert soraidból kb óránként minimum mehetsz...minek?


A történet tök egyszerűen megoldható.Ha valaki nagyon kötekedik, akkor egyenesen a szemébe kell mondani, hogy nyögje ki a baját értelmes-gerinces ember módjára vagy húzzon a retkes pitába beszólásaival.


Az irkáló libáknak meg írd meg, hogy nem érted mit akar, ezért keressen meg személyesen, aztán párja előtt csipogja el hüleségét.

Mi ez a hely, egy felnőtt ovi???

2020. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És te hogy reagáltál a féltékeny csaj fenyegetésére?
2020. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Járj köpenyben vagy melegitöben munkas cuccban. Mindez megszünik egyböl
2020. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

3

S tegyen fel egy burkát is mi:DDD

2020. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szürke egèr effekt az tényleg hat.

Csak szelsöségesen irtam.

Valszeg nem veletlenül forognak utana

2020. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz velük, ez csak őket minősíti.
2020. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Sajnállak. Ismerem a helyzetet. Én váltottam. Pontosabban, elmentem egyetemre. A gyári melót bírtam, viszont az alpári intrikákat mem.
2020. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ez az a "kedvesség" amit kerülni próbálok. Mindenkinek ugyanolyan pólója van(nem dekoltált) , és munkásnadrágja, illetve munkav~delmi cipője.
2020. szept. 9. 08:05
 9/11 A kérdező kommentje:

A lánynak visszaírtam, hogy fenyegető hangnem nélkül is meglehet ezt beszélni, majd odamegyek hozzá. Utána megijedt, és bocsánatot kért.


Én 2 éves esti okjs képzésre jártam munka mellett, sikerült is, logisztikai ügyintéző lettem. Nyelvvizsgát is letettem, de jogosítvány hiánya miatt nem tudtam elhelyezkedni benne. A közelben senki nem akar alkalmazni munkatapasztalat nélkül. De nem adom fel.


A "felnőtt óvoda" pedig valóban helyes jelző. Aki nem dolgozott még gyárban, igencsak meglepődne hogy felnőtt emberek milyenek tudnak lenni egymással.


Köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 9. 08:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és.. A "túl sokszor megyek mosdóba" egy 12 órás műszakban annyit jelent, hogy 12 óra alatt 3x. Sok folyadékot iszok, erről meg nem fogok lemondani. A női gondokról meg ugye sokan megfeledkeznek. Pedig az is plusz.
2020. szept. 9. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!