Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok már olyan állás...

Voltatok már olyan állás interjún,ahol a végén egyértelműen megmondták,hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Lóf@szt, b@sztak visszajelezni.
2020. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem nekem, hanem egy rokonomnak mondták el, aki ott dolgozott kb azután rögtön, hogy elmentem. Persze finoman fogalmazva, kedvesen. Nem lett semmi gond belőle, én is éreztem, hogy valószínűleg nem vettek fel. A rokonom felhívott, szólt, hogy nem vettek fel és megbeszéltük, hogy mit éreztem úgy, hogy hibáztam, hogy a legközelebbi alkalomnál profitáljak belőle. Előtte még odabent az interjúztazó is adott hasznos tanácsokat. Ez jó volt egy próbának, hogy megtapasztaljam, milyen egy komolyabb interjú. Az utána levő interjú sikerült. :)
2020. szept. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak egyszer. A többi helyen vagy nem válaszoltak, vagy megvárták, amíg kiteszem a lábam, és nemsokra rá hívtak.

Az a poén, hogy a mostani munkahelyemen nem is volt interjúm. 😂 Anélkül vettek fel.

2020. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!