Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a társasházi lépcső...

Milyen a társasházi lépcső takarítás munka?

Figyelt kérdés

Helló.

Végre kaptam állásajánlatot és társasházi lépcsőt kellene takarítani hétfőtől péntekig. Takarításban nem volt tapasztalatom de ez ezek szerint nem gond, ha felhívtak engem önéletrajz alapján. Gondolom majd ott megmondják mit hogyan kell stb. Van itt olyan aki volt hasonló munkakörben? Jelenleg bármit elvállalok, mert sajnos, alig hív valaki. 22L



2020. szept. 9. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Mennyit fizetnek?
2020. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, arról nem volt szó de jelenelg mindegymennyit csak kapjak melót. maga a munka jellege érdekelne. mit lehet tenni 8 9 órában egy tásasházi lépcsőben? tényléeg annyi idő kell neki?holnap többet tudok.
2020. szept. 9. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy lépcsőházat takarítasz, hanem sokat. 3 emeletes, 4 emeletes,10 emeletes.... Ami jön. Felsepersz, felmosol, letörlöd a korlátokat, ablakot. Ha zűrösebb környék, akkor a hányástól az ondón át a kutyaszarig mindennel fogsz találkozni.
2020. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi. de itt csak 1 lépcsőház van 10 emeletes mindkettőnknek 5-5 emelet jut. ezért furcásltam.
2020. szept. 9. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Hálátlan! - Sok gyökér él ebben az országban, aki azt hiszi, hogy a takarító egyenlő a "cseléd marival", akinek kutya kötelessége az emberhez nem illő viselkedésük szemmel látható következményeit is időről-időre eltakarítani. A por természetes, az csapadékos időnek is vannak lenyomatai, de az emberi ürülék és a neveletlen dohányosok lenyomatai nem tartoznak valójában a kompetenciájába. Egyik nap szépen megcsinálsz valamit, - mivel még vélhetően hiszel a tisztességes munkában, - másnap hajnalra tocsog a fél lépcsőház a kutyaürülékben és/vagy a hányásban. Készülhetsz arra is, hogy a fényviszonyok itt-ott nem lesznek megfelelőek ahhoz, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből, - bár ezek az "apróságok" a közös képviselőket, gondnokokat nem igen érdeklik, a lényeg, hogy dőljön a lé.
2020. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
bocsánat miért vagyok hálátlan? csak megemlitettem mit mondott a munkaadó--és teljesen új vagyok takarítá terén. nem igazán értem a kommentedet. én igenis örülök ennnek a munkának, remélem felis vesznek mert hónapokignem volt keresetem. Mindegy milyen munkát végek, lényeg kapjak érte pénzt ésbe legyen jelentve nekem ennyi elég. nyiván ezekre is fel vagyok készülve csak gondoltam érdeklődök még
2020. szept. 9. 13:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A MUNKA a hálátlan! :)
2020. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jaa..hát van benne igazság majd meglátjuk miylen lesz:D
2020. szept. 9. 14:21
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Munkaszerződés nélkül el ne kezdjél már dolgozni, mert ingyen melót végzel végül s ha éppen lesz egy "kedves" lakó, aki bejelent egy feketéző munkást-téged, ott állsz a sz@rban.

Ezeknek a közös képtelenviselőknek házaknál szavát se hidd már el.

Egyik háznál adtak 1500ft-ot egy srácnak a végén...kell hozzá pofa komolyan, de mit tehetett ugye a srác...go home.


Munkaszerződés vagy alkalmi megbízási szerződés mindenképpen kell.Az alkalmi véd téged s őt is.

Benne a munkaidő, munkahely, fizu...adataid-övék-bélyegző...s korrekt.

Oké, fiatal s kezdő vagy, erre alapoznak.


Amúgy, felsöpörsz fentről haladva lefelé, aztán fentről lefelé ismét, de felmosol.A tárolók s folyosók mindenhol változó, kell e, mert sokszor a lakók része-dolga.

Az ablakok korlát ismét kérdés, de ugye azokat felsöprés előtt értelemszerűen.

Kesztyűt-eszközöket adniuk kell! Nincs kesztyű, nem dolgozol pláne jelen járványos napjainkban.

Sok sikert;)

2020. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a munka csak olyannak való, aki leszázalékolt és másra nincs esélye sem, vagy akinek máshoz nincs esze. Undorító munka. Bár én nem csináltam, de látom, mivel tömb házban lakok, mit csinál a mi takarítónk. Azt nem tudom, hány lépcsőházat takarít. Felsepri, felmossa az összes emeletet. A korláthoz, ablakhoz soha még egyik sem nyúlt. Heti 1-2-szer takaritja.

Egyből össze is járják.

Arra számíthatsz, hogy minden lépcsőházban van legalább egy olyan féreg, akinek más dolga sincs, mint mások munkáját kritizálni és belefog kötni a munkádba akkor is, ha nics baj vele.

2020. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!