Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök egyértelműen kivételez...

A főnök egyértelműen kivételezik velem, már nekem kínos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 10 évvel idősebb férfi főnököm van. A többiek már megutáltak emiatt. Most már nekem is be kell látnom, hogy igazuk volt, tényleg kivételezik velem. De én erről nem tehetek, nem én akartam ezt. A lehutóbbi az volt, hogy a többiek bántottak, és a főnök látta rajtam, hogy szomorú vagyok. Azt mondta ne törődjek velük, csak azért csinálják mert jobb vagyok náluk és megölelet. Én csak álltam, lefagyva, azt se mertem mondani hogy ne. Nagyon rosszul éreztem magam utána, pedig nem én akartam. Lehet hogy csak vígasztalásnak szánta és semmi szexuális töltet nem volt benne, de akkor is kellemetlen volt. Mára szabit kértem, már be se akarok menni. Ott tartok, hogy elkezdtem önéletrajzot írni, pedig nagyon szerettem ezt a helyet, 3 éve itt vagyok, és amíg más volt a főnök minden rendbenvolt. Mit tegyek? Csak a felmondás maradt? Vagy ha határozottan visszautasítom, gondolom azzal a felmondásomat írom alá... ti mit tennétek?

L/25


2020. szept. 11. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy csak kedvel. Lehet hogy jól végzed a munkád. A többiek pedig lehet (biztos) hogy irigyek. Igen, sajnos nem lehet mindenki egyenlő, ez a világunk. De semmi durvát nem írtál. Nem pénzben, munkaidőben, igazán fontos dolgokban kivételezett veled, csak próbált (teny hogy kissé kellemetlen módon) kedveskedni. Én beszélnék vele erről.
2020. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez az ölelés csak a legutóbbi volt. Amiért megutáltak, az hogy a legjobb munkákat mindig nekem adta. Ha vendéget hozott, csak hozzám jött oda vele. Ha bármi kellett neki, akkor is csak hozzám jött. Ha hibáztam, csak legyintett. Volt hogy más munkájával nem volt megelégedve, és újra kiadta nekem, hogy csináljam meg én. Ilyen dolgokra értettem a kivételezést. Ez nem tetszett a többieknek. Erről az ölelésről nem is tudnak.
2020. szept. 11. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Szeeintem nem véletlenűl ilyen veled. Inkább azon gondolkodj hogy valóban jobb vagy mint a kollegaid? Ha igen akkor érthető a kivételezés. Bár az ölelés kicsit túlzás.
2020. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megoleleser van aki ott mar szexualis zaklatast szokott ordibalni. Amugy ez szerintem nem normalis egy munka kapcsolatban.
2020. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló cipőben, pedig a főnököm meleg volt. A következő one-to-onenál említsd meg neki, hogy másokat is jobban vonjon be a dologba, ne kapj ilyen nagy figyelmet mert ezért utálnak meg. Nekem is el kellett mondanom, hogy abból van hiszti, hogy az én szülinapom Meg ünnepeltük a másik srácét meg nem és az ilyenekre figyeljünk oda.
2020. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Imádom a főnök kedvenceit. Először csak egy ölelés, aztán véletlenül minden nap késik 2 órát, de szólni sem lehet neki, majd a többi túlórában megcsinálja. A munkája meg olyan, mint Hofi malacos vicce. Papíron tökéletesen hozza az elvártat, gyakorlatban meg a felét se. Munkából csak a legjobbakat, nehogy elfáradjon, szegényke, majd a többi megcsinálja helyette, és ha jön a főnök főnöke, akkor addig ajnározza a fő semmirekellőt, hogy a többi az asztal mögé hányna, ha lehetne. Ő meg óriási boci szemekkel néz a többire, akiket minden áldott nap leszopat, mert nem érti, hogy miért rühellik. Hát ezért, drágám.
2020. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Utolso, ugye vagod, hogy itt a kerdezovel javittatja ki mas rossz munkajat? Ebben az esetben o dolgozik tobbet, talan meg kellene tanulni olvasni, hallgatni, mielott itelkezel.
2020. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ajánlás fel a főnöknek, hogy leszopod. Akkor már kivitték lesztek, nem kell rosszul érezném magad.
2020. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7- nek írom, hogy igen, tudok olvasni: "az ölelés csak a legutóbbi volt. Amiért megutáltak, az hogy a legjobb munkákat mindig nekem adta. Ha vendéget hozott, csak hozzám jött oda vele. Ha bármi kellett neki, akkor is csak hozzám jött. Ha hibáztam, csak legyintett"
2020. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7 es

talan meg kellene tanulni olvasni, hallgatni, mielott itelkezel


Neked is!

2020. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!