Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért cigányoz le a kolleginám?

Miért cigányoz le a kolleginám?

Figyelt kérdés

Ő itt a legfiatalabb köztünk a csapatban, mikor idekerült még nagyon kis visszafogott volt, azóta napról-napra egyre jobban kinyílt a csipája, velem például mindig is bunkó volt. Szereti a feszültségkeltést, összeugrasztani az embereket. Volt egy idő, mikor tudom, hogy tetszettem neki, egy céges buliban részegen el is csattant közöttünk egy csók.

Mostanában viszont nagyon lejárat a kollegák előtt és face-to-face ignorál. Tudni kell róla, hogy iszonyat fehérbőrű és nagyon vékony. Facebook-ra olyan képet rakott ki, ahol az utcán egy bugyiban és rövid topban áll és a kép alá az van írva, hogy közösítsd ki a kövéreket. Azt már többször hallottam, hogy mondogatta, hogy ő nagyon vigyáz arra, hogy minnél fehérebb maradjon, nem akarja, hogy kisebbséginek nézzék. Amikor még hajlandó volt szóbaállni velem, akkor is mondogatta már, hogy miért ilyen sötét a bőröm, cigány vagyok, azt hittem, csak viccelődik, de most már pl. a kisfőnöktől is ezt hallottam vissza és nagyon gusztustalan dolgokon viccelődik velem és most már a családomon is.

A másik, hogy a súlyom miatt is megaláz, nem szoktam magamról kirakni képet, de mikor egyszer raktam, utána privátban írt és egy nagyon sértő megjegyzést fűzött a képemhez. Ha egyszer-egyszer kicsípem magam, inget veszek fel melóba, hallom hogy rajtam nevet a többi csajjal, úgy "suttognak", hogy két szobával odébb is hallani. Rá meg amúgy senkinek egy rossz szava nem lehet, mert ő itt abszolút kiváltságos helyzetben van.


Mit tudnék kezdeni vele, meg úgy ezzel az egész helyzettel?


2020. szept. 12. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, az ilyen emberektől futkos rajtam a hideg... a tipikus alpári, bunkó, idióta.. gondolom az egója is hatalmas.

Egyébként ez a közösíts ki a kövéreket annyira vicces... ő meg prosti üzemmódba kapcsolva tölt fel képet a netre. Akkor kit is kéne Ha ő alaptalanul lecigányoz, mert barnább a bőröd (de még ha cigány is lennél, a tényen nem változtat, hogy egy paraszt, sőt), akkor ennyiből te meg le is qvázhatnád.

Fuu...

2020. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális.

Első körben írj privát üzenetet,hogy állítsa már le magát.

Ha nem hatásos,akkor beszélj a főnökkel.

2020. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért a mondatom közepét törölte.. tehát:

Akkor kit is kéne kiközösíteni? Mert felénk a kövér embert kevésbé szólják meg, mint a qvát.

2020. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A privi üzengetés nem hatåsos, másrészt felhasználhatja ellened ha olyan. Egy szünetben, vagy munka utáni erőteljes témamegbeszélés 4 szem közt hatásosabb.
2020. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es igazad van

Ha határozott vagy,akkor tényleg jobb lenne személyesen elintézni

2020. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ara vigyázz a személyes beszéd kapcsán, hogy mások is lássák, legyen tanú. Azért mondom, mert az ilyenből kinézem, hogy elújságolja, hogy négyszemközt beszéltetek, te meg megfenyegetted, megszorítottad a kezét, azért ilyen kék, közben meg direkt beverte a kezét a kilicsnbe. Most ez lehet, hogy a valóságtól elrugaszkodottnak tűnik, de az ördög sosem alszik, főleg nem az ilyen emberekben.
2020. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-ost megerősítem, igaza van.
2020. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baja,h nem lett tobb koztetek.


Mar a csokot se lett volna szabad. Munkahelyen nem lovunk hazinyulra.


Nagyon sajnallak. :( Igy ismeretlenul is egy olelest hadd adjak.

2020. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!