Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reálisan állok az álláspályáza...

Reálisan állok az álláspályázatokhoz ez alapján?

Figyelt kérdés

Sofőr melót keresek. De csak keresek, mert akkor pályázok meg valamit ha látom nem kommentelt még oda senki, mert 22 éves vagyok és engem nem venne fel normális munkáltató, hacsak nem én vagyok az egyetlen jelentkező.


Eddig 30 pályázatom volt 4 hónap alatt, 1 volt aki keresett, de megkérdezte mennyit dolgoztam nyergesen, egy percet sem, el sem köszönt, letette. B jogsis melókat is pályáztam, de nincs eredmény.


Jó ez a realista taktika?


2020. szept. 13. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi az, hogy nem kommentelt oda senki? Hol keresel te állást?


Hirdetésre önéletrajzot kell küldeni, nem kommentelni. Így sose lesz állásod.

2020. szept. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj! Félre ne érts! Nem az "érdekel" szint vagyok.


Profession, workaina, megyei lapok, indeed oldalon már az összesre elküldtem a cv-m. Facebookon van pár ilyen, de kedvemet szegi ha írják, hogy "írtam" valahogy úgy érzem akkor már megvan az emberük. Jobban szeretem azt amikor nem látom, hogy jelentkezett más is, csak abból már nincs pályázható.

2020. szept. 13. 01:20
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
😊 Értem.Ez jó hír. Nos, ez ne szegje kedved, mert ez csak egy dolog. Ha nem írna néhány "értelmiségi", hogy "írtam" akkor is tudnod kell, hogy sok önéletrajz érkezik egy pályázatra. Egyik helyen te leszel a nyerő! A kommentekkel egyáltalán ne törődj, nincs semmi jelentősége.
2020. szept. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne csak sofőr melót keress.
2020. szept. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem minél több helyen próbálkozz. Lehet, hogy próbálkozott más, de fiatalabbat, kezdőt keresnek, mert olcsóbb.

(Amúgy vicc, hogy mennyi munkáltató rinyál, hogy nem talál munkaerőt, de mint látható, rád is rád csapták a telefont. És akkor van pofájuk így azt mondani, hogy munkaerőhiány van?)

2020. szept. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem először b jogsival menj pár hónapot, belföld aztán külföld aztán így mehetsz felfelé csak egy jó tanács.

Nem palyázni kell ha nem fogni és fel hívin a telefonszámokat,el mondom én hogyan is csináltam?

Ahol laksz a környék összes cégét írd össze ahol vannak kamionok, mondjuk azt hogy maximum 150km körzet távolságból, Google a barátod ugye bár ott a telefon szám,ezekután sorba rakod őket és szépen az összes számot fel hívod megkérdezed van e munkaheletőség? Majd ha az egyik azt mondja igen akkor amit le írtál oda magadnak papírra határozottan el mondod hogy nagyon szeretnél dolgozni és gyorsan tanulsz stb... Olyanokat mondj amit te is hallanál ha hozzád jelentkeznének dolgozni.

Elsőre belföldi melót ajánlanék,csak is azért hogy szokd a dolgokat.

Nemzetköziben 1 év után mehetsz szerintem csak tudj nyelvet mert anélkül az elején és közben is lesznek furcsa helyzetek amit magyar nyelvel kezelni nagyon nehéz és hosszadalmas dolog lesz.

Szerintem kezdésnek keres billencses melót ugye akik a sódert meg földet viszek vagy belföldi konténeres meló aztán jöhet a ponyvás is de ott már maceránsabb lesz, ezért is jobb kezdésnek a konténer vagy a billencs egyszerűbb majd ha meg szoktad a kamiont jöhet a ponyvás vagy a túlméteres szerelvény bar az már bonyolultabb ezek csak jó tanácsok.

Sok sikert egy 22 éves sofőr kolléga aki még kicsibe nyomja nemzeköiben.

2020. szept. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is volt ilyen.

Vegre megjelent egy àllàs az àllàshirdetö csopikban ami végre kivetelesen nem gyari betanitott munkàsokat keres hanem nekem valot.

En is meglattam a kommenteket meg likokat-igy valahogy en sem küldtem nekik öneletrajzot

2020. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, mifelénk ha takarítót keresnek Facebookon, oda szoktak kommentelni kb 50-en, plusz még vannak akik üzenetet is írnak. Ha oda írják a közvetítők, hogy gyárba keresnek embert, akkor 2-3 ember kommentel. Ha azt is oda írják, hogy melyik gyárba, akkor nem kommentel senki, csak viccesnek jelölik a hirdetést.
2020. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2020. szept. 13. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!