Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteken a munka sok...

A munkahelyeteken a munka sok vagy a semmittevés?

Figyelt kérdés

Nálunk a munka, rendszeres az önkéntes túlóra, másképp nem végeznénk. Igaz szó nélkül kifizetik. Nem is tudnék semmittenni munkahelyen


Írjatok munkakört is:)


Autóipar, logisztika.


2020. szept. 14. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Megszakadunk a munkától.
Kreatívnak kell lenni, gyakori a semmittevés.
35 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Jár a piros, ha munkavégzés történik.
2020. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
van olyan hogy nem jön be ügyfèl 2 órán keresztül és olyankor benyomom a böngészőt, amikor a főnök nincs ott akkor meg az egész bagázs beszèlget. Még a fönit is kibeszèlik
2020. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
50-50. Mindkét állásomban.
2020. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Hres vagyok, soha nincs olyan, hogy be tudnám fejezni a munkám, inkább csak nap végén abbahagyom és másnap folytatom.... szívesen vennék legalább egy olyan hónapot, mikor lógathatom a lábam..
2020. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pamacs19971 válasza:
100%
Szikraforgácsolóként dolgozom, gyakran van olyan munka amihez 1 órát vesz igénybe a program megírása, 1 óra munka előkészítése a gépre, majd ha minden f@sza és megy a gép, akkor 2-40 óra átlag idővel kész is lesz a meló. Nem mondom hogy a 12 órámból csak 2 órát dolgozom, de nem szakadok meg. Nagyon nyugis, kényelmes meló. Unatkozni nem szoktam, kollégákkal sokat beszélgetünk kávézgatunk, amíg a gépek dolgoznak helyettünk.
2020. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
HM, hót unalmas.
2020. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel project alapú a munka végzés van olyan hét, hogy kb. csak kocsikázunk az országban és ellenőrizük a folyó vagy befejezett munkálatokat. Viszont van mikor 2 projecthez is hozzá rendelnek vagy jelentkezek. Tehát 2-3 hétig szinte mindennap dolgozok.
2020. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szabadtéri étterem (büfé? bár? a magyarban nincs igazán szó erre, de kerthelység beülős rész nélkül), szóval nekem időjárásfüggő, van nap hogy inni alig tudunk megállni a konyhán, van hogy egész nap nem történik semmi csak kiesszük a fagyit a mélyhűtőből (a főnök vezetésével amúgy, úgyis kapunk újat az anyacégtől, ha elfogy)
2020. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8 órából a legrosszabb esetben is max 5 ami valoban melo. De altalaban 3 lenne az atlag.

De volt olyan is mikor egesz nap 1(egy) darab A4 papirt vittem a kaputol az irodaig, es azt is egy kollega helyett, aki epp ebédelt.

2020. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Nyáron és télen általában elég kevés a meló, sokszor "unatkozunk" (nyáron mindenki szabin, télen ünnepek), tavasszal és ősszel viszont sokszor kell pluszban is dolgoznunk, mert nagyon sok minden összejön.

Összességében én szeretem ezt, van hogy lehet lazítani, máskor meg lehet pörögni, pont megfelelő.


Közalkalmazott informatikus.

2020. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!