Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan birkózzak meg a folyama...

Hogyan birkózzak meg a folyamatos fluktuációval?

Figyelt kérdés

Egy kicsi irodában dolgozok január óta. Azóta 7 ember mondott fel nálunk úgy, hogy az állandó létszám 4-5 fő. 2 havonta jönnek az emberek majd mennek, van akivel fél évet együtt dolgoztam, de ő is felmondott. Sajna az új kollégák egyre és egyre rosszabbak.

Nehezen tudok így jó kapcsolatot kialakítani, sok embert megkedveltem, de sajna felmondtak, amit amúgy megértek, tényleg egy nehéz főnök van, sok munka, nulla megbecsülés, átlagos fizetés.

Igazából én sem akarok sokáig maradni, de a COVID megnehezíti a helyzetem.



2020. szept. 18. 10:04
 1/2 Pekka ***** válasza:
90%
Keress másik munkát. Amint van más lehetőséged, azonnal lépj le, a gyors fluktuáció azt jelenti, hogy az vagy egy rossz munkahely, vagy rossz(ak) a vezető(k), vagy mindkettő. Ilyen helyen max. 1 év és kiégsz.
2020. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta dolgozol ott? Sajnos ezen nem fogsz tudni változtatni te sem. A fluktuáció a rossz munkahelyn vagy a rossz főnök miatt van.

Ezekre neked nagyon kevés ráhatásod van. Azt tudod tenni, hogy mindennek a pozitív oldalát nézed. Jön egy új ember aki jófej? Barátkozz összevele az alatt a 2-3 hónap alatt, amíg ott van. Hátha később is jóban maradtok.


Egyébként teljesen megértelek. Nálunk sem sokkal jobb a helyzet. Öten lennénk eredetileg, de már fél éve csak négyen vagyunk. COVID előtt 2-en mondtak fel, az egyik új ember 1 hónapot se volt itt, a másik tartja magát már kemény 4 hónapja, de látom rajta, hogy nem szeret itt dolgozni :D.

Egy régebbi kollégám akit nagyon szeretek, most készül felmondani... Már több helyre elküldte a CV-jét, interjúi is vannak. Az egész csapat ki fog cserélődni 2020-ban :(

2020. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!