Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első napok a munkahelyen?

Első napok a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Ti hogy élitek/éltétek meg?


Borzasztóan frusztrált vagyok miatta


2020. szept. 20. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kellemetlen volt és alig vartam, hogy vége legyen a munkaidonek de minden nap egy kicsit jobb lesz gondolj arra, ma meg már örömmel járok be jol erzem magam. :)
2020. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mar több első napom is volt a munka helyen, többször költöztem, leginkább kereskedelemben dolgoztam eddig. Mindegyikre és a jelenlegi is jellemző volt egyaránt hogy én is izgultam, nagyon. Mert új ember új környezet és mindenhol más maga a munka is.. Szóval eljott az első nap itt ahol vagyok 4 en voltunk beosztva, bevallom nekem az első nap nem tetszett, baromi lassan telt el, szinte semmihez sem tudtam hozzá szólni x bonyolultnak tűnt a kassza, vevőknek se nagyon tudtam segíteni, viszont a kollégák egy kivételével elég kedvesek voltak. De estére már nagyon elegem volt és elég rossz érzéssel mentem haza. Szivem szerint nem is mentem. Volna másnap... De elmentem, és azután is. Napról napra úgy éreztem konyebb most lesz egyevehogy itt vagyok. Nálunk csak a fonokkel vannak gondok, a többiek ritka jó csapatnak bizonyultak, szeretek velük dolgozni. Meg igazából a helyet is magát szeretem mert nem egy nehéz munka, voltam már százszor szarabb helyen még undorító kollégákkal

28 l

2020. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Elég laza még olyankor az ember, mert tudja, hogy nem várják el tőle, hogy megváltsa a világot, és kap egy csomó segítséget. 2-3 hónappal később kellemetlenebb, mikor már teljesíteni kell, de a próbaidő még ott lóg az ember feje fölött, a gyakorlat meg még kevés.
2020. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ismerősök közé mentem, szóval annyira nem voltam ideges. Inkább az zavart, hogy eleinte nem sokat tudtam csinálni, bele kellett tanulni a dolgokba.
2020. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
65%
Nekem nagyon kellemetlen volt az első nap mivel nők között én voltam az egyedüli férfi. Még kajálni se tudtam. Férfiakkal az első 2-3 napban nem is beszéltem. Nekem 3 hónap kellett ahhoz hogy fel tudjak oldódni, mindenkivel közvetlen legyen a kapcsolatom :) Na de itt ugye az is számít hogy milyenek az emberek. 20 évesen két munkahelyem volt, az első munkahelyemen nagyon bunkó emberek voltak azt két hét után ott is hagytam, meg a munka se tetszett. Itt mindenki segítőkész és kedves volt.
2020. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleinte én is nagyon izgultam mindig. Volt olyan is aludni se tudtam az első nap előtt :D Mostanra már volt pár munkahelyen és igazából mindig nagyjából ugyanaz van, szóval bele lehet jönni. Az első napokban még sehol sincsenek nagy dolgok, nem kell izgulni.
2020. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!