Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnek ilyenkor? Ti mit...

Mit tehetnek ilyenkor? Ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Sziasztok, röviden annyi h 9honapja dolgozom egy munkahelyen 12oraban 6honapos volt a próbaidő. És az a helyzet hogy azt mondták ha nem oldom meg a problémát kirugnak. Problémám a következő. Nincs céges járat és így sajnos hétvégente 2oraval később vagyok kénytelen menni dolgozni mivel az az első buszom. Ritkán jön ki így a hét h hétvégente reggeles vagyok. Egyébként hétköznap 40percel előbb vagyok bent és 35 percel tovább vagyok a buszom miatt. Ti mit tennének?

2020. szept. 25. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Megtanulnék írni!
2020. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy én mit tennék nem biztos, hogy neked is jó döntés. Én közölném röhögve, hogy akkor b.sszák meg, aztán hazajönnék és másnap már máshol dolgoznék. De nem egy helyen lakunk, nem azonos a munkatapasztalatunk, végzettségünk és anyagi hátterünk. Szóval így könnyű tanácsot adni.
2020. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy nem tudod megoldani, hacsak nem kerékpárral jársz be melózni. Nekik gondolom nem máskor, hanem abban a korai időben van szükségük a munkádra, amit nem tudsz megoldani. Tehát zsákutca.
2020. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vennék autót/motort/biciklit vagy felmondanék. Ők voltak toleránsak eddig is.
2020. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!