Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandóan csesztetnek a...

Állandóan csesztetnek a kollégáim, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Már szóltam a főnöknek, már mindenkinek szóltam, hogy ez így nem jó. Már egy csomóan elmentek miattuk.. Ez egy erős "mag" akik minden újat szivatnak. Itt vagyok egy éve már de minden egyes napom olyan mint egy első probanap, olyan szinten nem akarnak befogadni. Már szomatikus tüneteim vannak szó szerint és pánikrohamok jönnek rám. Folyton szorongok miattuk. Váltani viszont nem akarok, mert más szempontból viszont jó a hely. Jó a pénz, rugalmas beosztás és össze tudom egyeztetni az iskolával. A főnökkel is jóban vagyok. Csak a kollégák keserítik meg minden napom. Szerintem amit csinálnak, az kimeriti a munkahelyi pszichoterror-t.


Hogy lehet ezellen védekezni, hogy nem érezzem ennyire rosszul magam a munkahelyemen?



2019. nov. 21. 18:04
 1/5 grafno ***** válasza:
Várd meg őket meló után és rendezd le egyesével. A sitten a hozzád hasonlókat szoktak cigit tölteni küldeni. Edzzel egy kicsit, ha birkák közé kerültél vagy szólj a haveroknak, hogy segítsenek vagy old meg okosba. Próbálj meg kíallni magadért. Igaz látatlanban csak azt írom amit lehetne csinálni, de nem ismerem a helyzetet, és nem látok bele mi lenne a jó megoldás.
2019. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jobban járnál más melóval. Mert ha még csak 1 hónapja lennél ott akkor azt mondanám hátha megunják. De ezek már nem fognak leállni.
2019. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen dolgok miatt váltok munkahelyet jövő héttől .Mit csinálnak amivel kikészítenek?

Konyhán dolgozom és itt is minden volt a romlott salátákat találtak ki,nem jól keverem ki a krémet,szetterjesztettek hasonló dolgokat a konyhán,volt hogy tobben furcsán viselkedtek, összeesküdtek ellenem nem annyira láthatóan de erezhetően.,stb. A főnökökkel én is jól megvagyok de talán nem annyira,hogy ezt megoldották volna.

2019. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy cseszegetnek....ezek csak igy mutatjak ki hogy szeretnek
2019. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pijúúú, pijúúúú...
2019. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!