Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ha munkahelyen...

Mit tehetek ha munkahelyen b.zizással teljesen kiközösítenek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Bővebben?

Egyébként én akkor felmondanék.

2020. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem is csodálom, hogy bajuk van olyannal, aki még egy kérdést sem tud érthetően kiírni.
2020. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

2es nagyon segítő vagy- húzzál el izibe!

Ezerrel keresnék új helyet, a kiközösítés megalázó. És ha találtam, akkor felmondanék.

2020. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

3as

Te a kérdező vagy?

2020. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
3-as vagyok,nem a kérdező. Ezt miből sakkoztad ki? Valaki bajban van, ha csúfolják és kiközösítik, idejön kérdezni, akkor miért kell még támadni? Majd mond többet, ha akar.
2020. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Hogy derült ki? Kirívóan öltözködsz/viselkedsz, vagy elmondtad esetleg egy kollégának?
2020. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tehát TELJESEN kiközösítik és csúfolják, a kérdésből kiderült. 6-os nem értetted meg. Nem kell részlet sem, ebben az esetben sajnos másik helyet kell keresni, mert nem kell szenvedni egy kiközösítő társaságban. Sajnos nem lesz ez jobb.

Kérdező! Fontos lenne, hogy először találj egy új helyet, és utána mondj fel. Mert most sajnos nagyon bizonytalan a helyzet a vírus miatt, és ez mindenre kihat, ne maradj munka nélkül.

2020. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!