Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kényszeríthet erre a főnök?

Kényszeríthet erre a főnök?

Figyelt kérdés

Új főnök van, és azt találta ki, hogy Mikuláskor húzzunk mikulássapkát vagy ilyen krampusz fejdíszt, és így fogadjuk a látogatókat. Egy múzeumról van szó, idegenvezetők vagyunk ott. Nem tudom hogy képzeli, hogy ez beleillik a dresskódba, az is meg van szabva, hogy meddig érhet a szoknyánk, és akkor ilyen hülyeséget talál ki, hogy mikulássapka. Hát nem vagyunk mi bohócok.. Jó, hogy halloweenra nem akar kifesteni minket. Azt mondta kötelező, aki nem húzza föl, az fegyelmit kap, mondván megtagadta a főnök utasítását. Ilyet tényleg megtehet? Vagy megtagadhatom ezt a bohóckodást?

L/25


2020. szept. 27. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem perverz a főnököd,erre izgul.Lehet húsvétkor meg playboynyuszinak kell öltözni.Vegyél ki szabit aznapra.
2020. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg tök aranyos ötlet, el nem tudom képzelni, miért váltott ez ki belőled ekkora indulatot.
2020. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert én nem bohóckodni járok oda, hanem ez egy munkahely.
2020. szept. 27. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Isten mentsen az ilyen sótlan emberektől, akik szerint a múzeumi idegenvezetői munkánál vérkomolyabb fontosság a világon nincsen. Hát jó. :)
2020. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Végül is jogodban áll új munkahelyet keresni. Nyitott kérdés csak az marad, hogy találsz-e egyáltalán bármit is, - nem hogy egy viszonylag nyugis helyet... Az a fránya infULenzIa!... Lebetegítik az embert ezek a fránya népviseletek!... -A helyedben felvennék egy olyan "krampusz" kelléket, amely nagy gonddal semmissé válik a hajamban. Van? -Igen! -Lehet békén hagyni!
2020. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
szerintem is jó ötlet. de kényszeríteni nyilván nem kényszeríthet
2020. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Aznap ez épp munkaruha lesz. Szóval igen, kérhet ilyet. Nem azt kérte senki, hogy legyél bohóc, hanem hogy a megfelelő öltözetben lásd el a munkaköri kötelességeidet.
2020. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
De karót nyelt vénlány vagy már 25 évesen...
2020. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
87%
Keress másik munkahelyet, ahol nem emberekkel kell foglalkozni.
2020. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

#8 De karót nyelt vénlány vagy már 25 évesen...


mondjuk ki nyíltan: fap*na


lehet jelenteni/lepontozni

2020. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!