Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ne kerülgesse...

Mit tegyek, hogy ne kerülgessen a sírás, ha beszól a főnök?

Figyelt kérdés
Átkerültem egy másik helyre a munkahelyemen és folyamatosan odajár és beszól olyanért is ami nem jogos. Hogyan legyek erősebb hogy ne hasson meg ennyire?
2020. szept. 22. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is folyamatos nyomás alatt tart a főnök, mindenért b@szogat vagy elfogadod megszokod vagy keresel másik munkát. Megmondhatod neki a véleményed de sokat valszeg nemérsz el vele. Ha folyamatos nyomás alatt tartanak az könyen átmehet depresszióba nálam már ez a folyamat kezdődik adom is be hamarosan a felmondást.
2020. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod esetleg jelezni a felettesének?
2020. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondani neki kerek-perec: "tudom, hogy építő szándékkal közli ezeket a dolgokat, de lehetne finomabban is, abból is értek, és az is tudna lenni motiváló hatással".
2020. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vendeglatasban dolgozom. Az én főnököm mindig nagyon durván beszél velem. A beosztast mi szoktuk egymas között megbeszélni, es hiaba jelzem előre, hogy pl a jövő het szerdán szeretnék kezdeni hatkor, hogy hamarabb menjek haza, tuti hogy fordítva csinálja.

A kolleganommel mindig vesznek egyutt üdítőt es edessegeket es szekalnak, hogy en miert nem veszek.

Ha uj telefonom van, akkor kibeszelnek, hogy honnan van ra pénzem, ha latnak rajtam valamit pl felgyurodik a nadragom szára, akkor röhögnek rajtam. Ha a mosdóba megyek, kiabal utánam...

Romániában elek, a főnököm nem beszél magyarul, es mindig beszòl,ha magyar vendégeim vannak, hogy románul beszeljek. Sok a külföldi, az angol is zavarja.

Utolso napjaimat töltöm velük.. ez az egyetlen megoldas.

2020. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel, kepzeld milyen szar élete van, ha ilyen a melóban

Az enyem eleve morcosan, idegesen jon otthonról... persze nem jogos, hogy rajtunk töltse le az otthoni stresszt.

2020. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád példaképpen, hogy milyen dolgokért szól be. Úgy könnyebb a tanácsadás is.
2020. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn màr vesztem össze a főnökkel is. Attòl, hogy frankò irodàja van, mèg nekem is lehet vèlemènyem.
2020. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!