Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véletlenül hibás önéletrajzot...

Véletlenül hibás önéletrajzot adtam le amit utólag vettem észre, de egy óra múlva korrigáltam és leadtam kijavítva. Végzetes hiba?

Figyelt kérdés
Szóval papíron nyomtatottat kérnek. Nagyon gondosan megszerkesztettem, de egy nyomda boltban nyomtattam ki 2 példányban, mert otthon nem tudom. Sajnos miután leadtam akkor vettem észre a másik példanyon, hogy el van csúszva az egyik iskolám neve nagyon esztétikátlanul, pedig otthon jó volt a nyomtatási kép. Átszerkesztettem kicsit és egy óra múlva kb. leadtam a javítottat. Végzetes hiba?

2020. szept. 28. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha pár hónap múlva újra jelentkezek arra a helyre, akkor lehet esélyem? Sajnos nagyon izgultam, ezért nem vettem észre elsőre.
2020. szept. 28. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nálam pluszpont lenne, hogy észrevette utólag a jelentkező a formai hibát, és javította. Ne aggódj nagyon, az önéletrajzok 90%-a hemzseg az ilyen hibáktól.
2020. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Szerintem akkor se lett volna gond, ha nem javítod ki és küldöd el újra. Aki dolgozik, az tudja, hogy előfordul az ilyen. Meg ez azért nem olyan nagy dolog.
2020. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez inkább a helyet minősíti, ahol kinyomtatták így. Nem foglalkoznak vele. Hozzám egyszer jött valaki önéletrajzot nyomtattatni, pont volt időm, nekiálltam kijavítani benne a hibákat, és normálisan megszerkeszteni. Ránézésre eleve nem volt rossz, de azért azt hiszem 28 db hibát javítottam benne, miután mindre külön külön felhívtam a figyelmét, és megkérdeztem, hogy belejavíthatok-e. Hálás volt.
2020. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire maximalista, mert akkor nagyon sokat fogsz még szorongani.

Ez egy apróság, ezen nem múlik semmi.

2020. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!