Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennétek az előző...

Visszamennétek az előző munkahelyre a helyemben?

Figyelt kérdés

Augusztustól kezdve mondtam fel, leginkább 2 okból kifolyólag. Az egyik, hogy elegem lett, megutáltam, minden napom ugynaúgy telt, nem bírtam már a monotonitást, meg lelkileg se voltam a toppon, csak mégjobban lehúzott. A másik, hogy közelebb kerültem ahhoz a munkához, ami mindig is az A tervem volt, és azt akartam dolgozni már egy ideje.


Viszont elég meggondolatlanul mondtam fel, és bár eredetileg is úgy terveztem, hogy 2-3 hónapig nem dolgozok, csak pihenek, tegnap jelentkeztem a másik munkahelyre, ahova eddig is akartam, és várólistára kerültem... ami elég hosszú. Illetve annyira nem érzem rá alkalmasnak magamat. Ugyan van még félretett pénzem, nem szeretném felélni az összeset, jó lenne már dolgozni, meg amúgyis feleslegesnek érzem így magamat. Gondolkodok másik munkahelyen is, valami egyszerűn, ahova nagy valószínűséggel felvennének, de nem ez volt a célom, nem ezt akartam, nem ezért mondtam fel.


Az előző munkahelyemről: Magát a munkát utáltam meg, sokszor volt stresszes, illetve a fizetés sem épp a legjobb... De a társaságot imádtam, nagyon szerettem egytől egyig mindenkit, azt nagyon-nagyon visszasírom. Egész nap röhögtünk, poénkodtunk, hülyültünk, beszélgettünk, munka után is sokszor ottmaradtunk, meló előtt mindenki 2 órával hamarabb ott volt... Komolyan mondom, szerintem soha az életben nem lesz mégegy ilyen jó társaság egyik jövőbeni munkahelyemen sem. Néha be szoktam menni oda, és tök jó, de az nem az igazi. És mostanában nagyon durván magányos vagyok, egész nap itthon ülök, a messengerem is kong, és ez borzasztó, ebbe is beleőrülök. Pedig introvertált vagyok, és még így is...


Rengeteget gondolkozom azon, hogy visszamenjek-e, egyik éjszaka ugyanezt a dilemmámat álmodtam meg, és sírva ébredtem, hogy nem tudom, mit csináljak. Ami nagyon az ellen szól, hogy visszamenjek, az az, hogy az összes 4,5 év után járó bónusz elúszott, és most kb 80 ezerrel kevesebbet kerenék, mint 2 hónappal ezelőtt... Bár jelenleg úgy érzem, hogy nem is a pénz miatt mennék vissza, hanem a társaság miatt. Alapból azért, hogy emberek vegyenek körül, akikkel beszélgethetek, de főleg azért, mert azokat az embereket nagyon szeretem, tényleg kb úgy tekintek rájuk, mint a második családomra.



2020. szept. 29. 02:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Megsúgom teljesen mindegy hol/mit dolgozol, előbb utóbb megunod meggyűlölöd...


Az meg hogy munka nélkül feleslegesnek érzed magad az iszonyat gáz, neked valami gond van a fejedben nem is kicsi!

2020. szept. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Én sem szeretek itthon ülni, inkább dolgozok immár több mint 25 éve.

Több munkahelyem is volt , de soha nem mennék vissza egy olyan helyre ahonnan én mondtam fel.

Én mindig a pénz miatt mondtam fel mert keveseltem, pedig mindenhol szerettem dolgozni.

2020. szept. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek az előttem hozzászólóval.Ott tényleg gáz van ha valaki munka nélkül feleslegesnek érzi magát...én gyűlölök dolgozni,a 24 órából elvesz 8-10-12 órát,és a fél életemet,igaza volt nagyapámnak,ha nem születsz gazdag családba,akkor az életed egy kinlódás,gürcölés,robotolás..és ezt csinálni egy életen át..borzalom.2 órával bemenni munkakezdés előtt?Én 2 perccel előtte szoktam odaérni,és megpróbálok mindig minél hamarabb lelépni a vége előtt.
2020. szept. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Itt mindenki ilyen proli? "ha nem születsz gazdag családba..."

Ja persze, az őseidnek kellett volna gazdagnak lenniük, és teremtették volna meg ők a te jövőképedet, nem? Neked nem megy ezek szerint, de hogy másnak kellett volna helyetted...

2020. szept. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán visszavennének? És ha igen akkor nem gondolod, hogy másképp állnának hozzád, mint eddig? Na mi van, mégiscsak jók vagyunk neked?!
2020. szept. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
5-össel értek egyet. Már sosem lenne ugyanolyan, mint régen; nem csak a pénz miatt. Nagy hibát követtél el, de nem lehet meg nem történtté tenni.
2020. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
4 jó nagy munkamániás lehetsz...kérdezz meg az utcán random 100 embert,minek örülne jobban,ha tehetős családba születik és mondjuk egy családi gazdaságban vagy vállalkozásban tevékenykedhet,vagy egy szegény családba,faluba,ahol nincs lehetőség sem tanulni,sem kitörni..nem kell másnak megteremteni,én megtettem magam.A 0-ról értem el azt hogy 26 évesen már volt saját házam,azóta középkategüriás SUV-om,nagymotorom..nincs hitelem,tartozásom..csak ezért kidolgoztam a lelkem.
2020. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Hetes, nyilván jobb gazdag családban születni, mint nem, de ma már szinte bárhonnan kilehet törni szó szerint. Nagyon sok lehetőségünk van, és ha ügyesek vagyunk, megtudjuk magunknak teremteni azt, amire szükségünk van. Azért szóltam be, mert úgy írtad, mintha nem is lenne más lehetőségünk :D

A vagyon tárgyaidat meg a kutyafa*zának kell reklámozzad, senkit nem érdekel, és gáz is ahogy kérketsz.

2020. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem..azért szóltál be mert egy idióta vagy.A gáz te vagy,ahogy megcáfolod az egyik kommenteddel a másikat.Másrészt kérkedsz,nem kérketsz,tanulj meg magyarul,utána beszólhatsz,addig kuss.
2020. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Látom elővettem az utolsó kártyákat, a személyeskedést. Ez van ha valakinek nincs igaza. Biztos mert félre írtam egy szót, már magyarul sem tudok :D
2020. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!