Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkásszállon milyen lakni?

Munkásszállon milyen lakni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szar. nincs mit ezen szépíteni.
2020. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én csak rémtörténeteket hallottam eddig takarító ismerősöktől. Igénytelen környezet, csótányok minden mennyiségben és ugye a legtöbb melós aki ilyen szállón van az szintén igénytelen a környezetére és saját magára is.
2020. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek egy munkahelyre. Beszéltem az egyik ismerősömmel aki ott dolgozik mondta mosni sem lehet hetente jössz haza majd otthon kimosol. Nagyon jó
2020. szept. 30. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért de mire számítottál, 5 csillagos szállodára? Ilyen helyekre általában azok mennek akiknek ez az utolsó mencsvára. Hajléktalanok, leszakadt régiók nyomorban élő emberei stb...
2020. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem 5 csillagos szállodára számítottam nyilván de legalább ilyen dolgokra gondoltam lehet.
2020. szept. 30. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Voltam munkásszállón, rettenetes. Ez is az oka, hogy egy életre befejeztem a hetelést és az utazós melót, nem tudnak annyit fizetni hogy megérje így dolgozni, így élni.
2020. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltam melós szállón. Hála az égnek csótány nem volt. Ingyenes volt. Azonban laktam közös albérletben, amiben voltak bogarak, mégis egy halom pénzt fizettem érte havonta. Érdekes.

Visszatérve: Ne igényes helyre számíts. Ahol én voltam ott sem lehetett mosni. Zuhanyrózsa nem volt. A wc állandóan körbe volt hugyozva, szarva, hànyva és hamuzva. A fürdőben mindig állt a fekete víz (senki nem tudta honnan jön). A tapéta félig le volt tépve, a fák megvolt sàrgulva, padló nem volt, csak a csupasz beton, a konyhában volt járólap, de olyan retkes, hogy azt órákig kellett volna súrolni, legyek mindenhol, a plafon beàzott, bűz volt.

De a társaság jó volt, úgy túl lehetett élni.

Egyébként jártam már olyan lakásban, amiben éltek és koszosabb volt, mint egy munkás szálló...Mert ott legalább wc papír, meg némi tisztítószer volt, abban a lakásban meg még ezek sem.

2020. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát nem tudom srácok, én két helyet is kifogtam ahol a szállás 3 vagy 4 csillagos hotel volt. (Az egyik egy gyári munka volt, másik szakács)

A reggeli svédasztalos volt tehát annyit ehettél amennyit akartál.

A további étkezéseidet neked kellett állni.

Lent volt egy jakuzzi is amit ingyen használhattál.

Szobában klíma, TV, mini hűtő finomságokkal.

Nem minden "munkásszálló" rettenetes, sőt.

2020. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!