Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkás szállón milyen az lakni?

Munkás szállón milyen az lakni?

Figyelt kérdés

Múltkor mesélte nekem valaki, hogy katasztrófa, mert alig tud pihenni, kimosni a ruháját általában nem tudja, mert foglalt a mosógép, és a konyha is foglalt.


Mindegyik ilyen?...



2020. szept. 7. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez helyfüggő, vannak korrektek is.

Nyilván azon múlik hogy a munkáltatód mennyit áldoz erre a célra

2020. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt miből lehet tudni előre, hogy korrekt egy szálló, ha messziről érkezem? 130-140km távolságot feleslegesen nem nagyon szeretnék megtenni. Illetve oda be lehet jelentkezni lakcímre?
2020. szept. 7. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Próbálj meg előre érdeklődni, keresni olyanokat, akik azon a szállón laknak, ahol lakni fogsz.

Ahol én laktam, ott a lakásban egész korrekt körülmények voltak, csak kint a lépcsőház egész este tele volt drogosokkal, akik be voltak állva, mint a gerely. Közlekedni nem lehetett tőlük, volt hogy befeküdtek a liftajtóba vagy keresztbe a lépcsőn. Összehugyoztak mindent, behánytak, stb.

2020. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát te klsen panel jellegű dologban voltál?
2020. szept. 7. 13:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen*
2020. szept. 7. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb mint egy panelház. Vécé,fürdőszoba volt a lakásokban, volt egy szoba, ahol aludni lehetett, meg egy konyhapult mikróval. Gáztűzhely meg mosógép külön helyiségben volt a folyosón.
2020. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom közös WC és fürdőszoba volt.
2020. szept. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!