Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vélemények egy felpüffedt...

Vélemények egy felpüffedt arcú vörös képű piaszagú főnökről?

Figyelt kérdés

Méltó ez egy főnökhöz? rendszeresen piaszagot árasztva felpüffedt pofával vörös fejjel jelenik meg az emberei előtt.

Ráadásul mivel szerintem keményen piál, ha épp nem is ivott, a felpüffedt pofa mindent elárul. Volt a családban alkoholista sajnos.


Mi a véleményetek egy ilyen főnökről?


2020. okt. 1. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi. Semmi közöm hozzá, hogy iszik-e vagy nem. Neki sincs ahhoz, hogy én iszok-e vagy sem amíg a melóban józan vagyok és ellátom a munkámat.
2020. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"hogy iszik-e vagy nem"


nem értek egyet, egy cég első emberének olyan viselkedése és megjelenése kell legyen hogy azon nagyítóval se lehessen hibát találni.


Két mondás illik ide mindkettő nagyon igaz.


1) Fejétől bűzlik a hal. Ahol már a főnök is ilyen milyenek lehetnek a sima melósok?


2) Amilyen törülköző, olyan a mosdó. Hát ahol már a főnök is piál munkaidőben, vagy piásan érkezik mit várjunk ott a huszadik melóstól?


Tudod, amikor katona voltam (mert én még voltam!), a tiszt azt mondta (nagyon igaza volt) hogy amíg az ő megjelenése kifogástalan, addig ezt is várja el a katonáktól is.

Majd ha az ő gatyája is gyűrött pecsétes lesz, majd akkor lehet a miénk is olyan.


Na ez a szitu pont olyan.

2020. okt. 1. 09:17
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak arra akartam rámutatni, hogy neked mint beosztottnak véleményed természetesen lehet (amit megtarthatsz magadnak), de közöd nincs hozzá. Azt nem írtad, hogy a cég első embere. Ha egyben a tulaj is akkor végképp az ő dolga, ha van még fölötte valaki na őt már érdekelheti, de amíg a feladatát rendesen ellátja valószínűleg nem fogja.


"Hát ahol már a főnök is piál munkaidőben, vagy piásan érkezik mit várjunk ott a huszadik melóstól?"

Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek.


És ugyan mellékes, de még én is voltam katona :)

2020. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"És ugyan mellékes, de még én is voltam katona :)"


Akkor pontosan tudod, tudnod kell hogy egy valós tekintéllyel rendelkező tiszt SOHA nem várt el olyat amit ő maga ne tett volna meg.


Ill egy az emberei előtt részegeskedő tiszt tekintélye olyan béka segge alatt volt, hogy azon semmiféle katonai rang nem segíthetett.

Ez nem vita tárgya ez TÉNY.

Ha főnök ha nem főnök, a tekintélyt ő sem készen kapja, azt ki kell ÉRDEMELNIE, és ha ki is érdemelte, pillanat alatt el is vesztheti.

Vissza már sose szerzi.

Ezek egyike sem vita tárgya ez TÉNY.

2020. okt. 1. 09:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Jó, nem az hogy semmi közöd hozzá, hanem ez az Ő cége, Te akartál odamenni, senki se fogja számon kérni, amíg nem olyan dolgot csinál aminél másokért kell közvetlenül felelősséget vállalnia. Bár akkor se mindíg kérik számon. Igaz hogy ez nem előnyös, és teljesen jó példa amit hoztál. Csak ne bánjon rosszul az alkalmazottakkal és másokkal, addig ezt el lehet fogadni. :D

Ha például tanár lenne , ügyvéd, vagy műsorvezető, lehet már probléma lenne..:)

2020. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4: Ha már a katonai hasonlatnál tartunk: nem tudom, te hol voltál, de ahol én ott jópár hivatásos alkoholista volt és nem volt tekintélye, DE! Attól ugyanúgy teljesíteni kellett a parancsát, mintha ő lett volna legtiszteletreméltóbb ember! Nem kell hozzá, hogy tiszteld! Ez van a főnökkel is. Neki a saját főnökével kell elszámolnia, ha van. Ha hülye utasítást ad akkor egyszer szólok, hogy nem lesz jó (ne mondhassa, hogy kitoltam vele), ha ragaszkodik hozzá akkor megcsinálom és mosom kezeimet. Nem kell ezen rugózni.
2020. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a ciki, képzeld el: mondjuk hogy egy monitor gyár főnöke alkesz, s elfelejti beosztani az embereit például a nemtom, valamelyik huzalozás osztályra, vagy csíppforrasztó sorra és egy hónapig gyártják a moncsikat, és hónap végén kiderül hogy legyártottak egymillió monitort azt mindegyik szar. :D
2020. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

", DE! Attól ugyanúgy teljesíteni kellett a parancsát,"


Csak egy parancsot utasítást lehet maximális odafigyeléssel teljesíteni (ha olyan főnöktől jön) és lehet úgy is hogy köszönet nincs benne (ha "olyan" főnöktől jön..)

2020. okt. 1. 09:57
 9/15 A kérdező kommentje:
És a cég elemi érdeke lenne hogy ne "olyan" főnök legyen az élen.... de hogy miért tűrnek meg odafent egy trógert, az nekem már magas.
2020. okt. 1. 09:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert magáncég, vagy családi vállalkozás.
2020. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!