Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vélemények egy felpüffedt...

Vélemények egy felpüffedt arcú vörös képű piaszagú főnökről?

Figyelt kérdés

Méltó ez egy főnökhöz? rendszeresen piaszagot árasztva felpüffedt pofával vörös fejjel jelenik meg az emberei előtt.

Ráadásul mivel szerintem keményen piál, ha épp nem is ivott, a felpüffedt pofa mindent elárul. Volt a családban alkoholista sajnos.


Mi a véleményetek egy ilyen főnökről?


2020. okt. 1. 09:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az. Na de hát attól még az elemi gazdasági törvényszerűségek rá is érvényesek.

Szarul vezetett hajó zátonyra fut.

2020. okt. 1. 10:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Jogilag lehet hogy kifogásolható. Elég feljelenteni és lesz szankció, gondolom, nem tudom biztosan. De közvetlenül ezért nem kérik számon, mert mások életébe nem avatkozik bele....gondolom. Olvass utána hát írd be a googleba, ott megmondják
2020. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Jogilag lehet hogy kifogásolható"


Az nem az én asztalom, én emberileg és etikailag nem értem ezt a helyzetet.

2020. okt. 1. 10:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Vagy követed az utasításait, vagy elmész máshová dolgozni. Mást nem tehetsz.
2020. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Rossz kategoriába írtad

Egyébkén eg mindegy mert a te helyzeteden ez nem javít. Ő a főnök azt csinál amit akar. Ha nem tetszik vagy bepanaszolhatod a főnökénél már ha van olyan vagy váltanod kell. Ha leírja 25 emberennyire gáz akkor nem lesz piaszagú? Nyilván senkinek nem szipatikus de ez van. Ő a főnök.

2020. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!