Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Probanap előtt szoktatok izgulni?

Probanap előtt szoktatok izgulni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki izgul ilyenkor.
2020. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Nem is a munka miatt, hanem hogy hogyan állnak majd hozzám az ottani emberek.
2020. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kifejezés, halálvágyam van kb.
2020. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Interjú, próbanap tökmindegy nekem, ilyenkor mindig az a gondolat van a fejemben, hogy csak ezt éljem túl :D
2020. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Inkább azon, hogy mivel kell átvészelni azt a pár órát. Baromi türelmetlen ember vagyok, az új helyzetek fárasztanak, az emberek, kollégák nem érdekelnek különösebben, elvagyok a magam dolgával, de ha nem telik az idő és azt kell éreznem, pocsékba megy a nap, akkor csak fortyogok végig magamban és legszívesebben menekülnék.
2020. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Fiatalabb koromban azt hittem, ez majd elmúlik, de már 30 fölött vagyok és még mindig.
2020. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem igazán. Vagy nem úgy, ahogy te érted.


Én szerencsére már olyan helyzetben vagyok, hogy simán nemet mondhatok egy állásra. Izgulás nálam csak azon a téren van, hogy remélem, nekem megfelel majd, amit tapasztalok, különben eltöltöttem egy napot hiábavalóan. De ez is minimális szintű, hiszen pont erre van kitalálva a próbanap, hogy mindkét fél tesztelhesse a másikat.

2020. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Én nem. Most épp azon vagyok (kajaszünetben). Ha nem válok be, maradok segélyen, avval is elvagyok.
2020. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!