Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Budapestre költöznöd?

Milyen Budapestre költöznöd?

Figyelt kérdés

2 év után felmondtam, már egy hét eltelt és azóta nem találok munkát.


Beadtam már 10 helyre de, egyetlen helyen hívtak fel BP-n de az sincs már fent az állashirdetések között.



Van jogosítványom és Érettségim + technikusi végzettséggem van.



2020. okt. 3. 09:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
11# visszatérve én nem válnék meg az autómtól csak akkor ha már biztos a jövőm a fővárosban, ha még rizikós és netán a munkámhoz is jól jön akkor megtartom.
2020. okt. 4. 13:22
 12/17 anonim ***** válasza:

Én az egyetem miatt költöztem ide 4 éve. Előtte egy Pest közeli kisebb városban laktam ,amit utáltam.

Én imádom,nem akarok innen már soha elmenni (nagyon max külföldre)

Kialakultak barátságok,egyetem után rögtön találtam munkát (már utolsó évben is dolgoztam),itt talált rám a szerelem,vannak törzshelyek,már 100%ban otthonosan érzem magam,olyan mintha mindig is itt laktam volna.

Persze sokat számít,hogy jó környéken lakj. Én szsrencsére Buda egyik zöldebb területén vagyok.

Szóval megfelelő körülmények között nagyon jó.

De ez csak az én véleményem.

2020. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld!
2020. okt. 4. 13:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Fehérváron sok a munkalehetőség? Ne viccelj már, én itt élek. Keress rá hány állást hirdetnek itt, és mik azok.

Hány munkanélküli van erre a bő 200 állás ajánlatra, és hány olyan, aki munkahelyet akar váltani?

Tömegközlekedés? Katasztrófa, fél óránként jár erre a busz, valahova napi 3x megy ki.

Az albérlet árak ugyan úgy 100-nál kezdődnek, csak sokkal lelakottabbak, mint Pesten.

Ne viccelj, hogy itt jobb.

2020. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Erről van szó! Miért kell hazudozni, hogy Budapest szár hely!


14# ment az zöld báttya!



Csak így tovább adjátok ki magatokból.

2020. okt. 5. 13:39
 16/17 anonim ***** válasza:
6 hónapja költöztem fel vidékről egyedül, jelen pillanatban egy garzonban élek egyedül, sok megy el az albérletre attol hogy jobb a fizu több is megy el. Előnyök is vannak meg hátrányok többit privátba ha szeretnéd tudni.
2020. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jöhet
2020. okt. 5. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!