Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt ti hogy kezelnétek?

Ezt ti hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy ami munkát én csinálok, és nem lesz jó, az nem az én hibám, de ha a munkatársaim munkája nem lesz jó, az az ő hibájuk, és lecseszik őket. Mikor, véleményem szerint, a legutóbbi esetnél ők se tehettek róla. A titok az, hogy őket nem szereti a főnök, és ezt nem is titkolja. Nálam meg mindig a körülmények tehetnek róla, ha nem sikerült valami munkám, és fel vagyok mentve. Ez valahol kellemetlen, és megalázó. Ne csak azért nézzen el nekem mindent, mert szimpatikus vagyok neki. Nem szeretem az igazságtalanságot, még akkor is, ha a másik két kollégám tett róla, hogy pikkeljen rájuk. Úgy gondolom én tudok annyit, hogy ne csak az irántam érzett szimpátiája miatt legyek megdicsérve. Ez megalázó. Fogalmam sincs mit tegyek, nem tudom mi ilyenkor a helyes cselekedet?
2020. okt. 5. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj pszichológushoz, 2 év alatt, 2-3 millióért kikezel, addig is, tűrj!
2020. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én spec örülnék egy olyan melóhelynek, ahol nem bąśżnak le sosem.
2020. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak retardált kollégák, legalább a főnököd normális, ez egy álom munka.
2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiszteletreméltó ez az önkritika, és ez alapján úgy vélem, kezedben a betyárbecsület (meg a főnök grabanca, ha a te irányodban ennyire alkalmi vak). Ha a főnök elnézi a hibáidat, talán azt is elnézi, hogy a kollégák legutóbbi ügyében nem vagy vele egy véleményen. Én megmondanám neki, hogyan látom a dolgokat, elsősorban ezért: "Ez valahol kellemetlen, és megalázó." Vagyis neked ugyanúgy rossz, mint a kollégáknak (csak más oldalról), és hát hármótok közül te vagy a legjobb tárgyaló pozícióban.
2020. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg dolgozz jobban, hogy ne kelljen elsikálni a hibákat?
2020. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!