Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek belekezdeni a kamionozás...

Félek belekezdeni a kamionozásba ?

Figyelt kérdés

Szeretnèm elkezdeni, de nem életem vègéig szeretném csinálni, viszont félek, hogy miután összeszedtem egy lakásra meg egy kocsira valót utàna nem fogok tudni kiszállni.

Mások,hogy csinálják?



2020. okt. 6. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Lenyomják a kilincset.
2020. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is félek belekezdeni, kb. 1000 kérdésem csak erről szól.

Mármint arról, hogy hogyan kezdjem el. Az nem baj, hogy majd nem tudsz kiszállni , mert nem is fogsz könnyen. Mert ha megszokja az ember, hogy 4 hét meló után 400+ jön utalva akkor kicsit jó érzése lesz. Ez már csak ilyen.


Nekem az egészbe a fürdés a baj meg a xarás. Ismerve magam azon xarnék, higy hol tudnék kulázni. Ja meg a spaniferezés, az is para, meg a tolatás jobbra , na az nagyon para nyergessel.

2020. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tudsz kiszállni. Ezt a sok idióta szajkózza aki azért nem tud kiszállni mert nem is akar. Hiába keres 5-6-700 ezret az istenbarma, otthon az asszony meg a gyerek(ek) él(nek) jól belőle. Neki meg telik cigire piára k*rvára. Ha valakinek ez így élet és rendben van, annak kedves egészségére. Aki normális az meg úgyis kiszáll ebből miután elérte a céljait amihez a pénz kell. Én sem fogom ezt csinálni hosszútávon, mondhat nekem bármit a sok idióta, hogy ő is így kezdte meg hasonlók... :) 2-es válaszoló, ha csak ezeken parázol nyugodtan vágj bele. :)
2020. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nemzetközi furgonos voltam csináltam egy darabig de nem nekem való,ami ott folyik az nem élet és ez a kamionozásnál is így van faterom csinálja igaz ott van napi legalább 9-11 óra kötelező pihenő ami már jónak mondható de az a kiszámíthatalanság és a cigány élet nem ér annyit,kamionos akartam lenni de nem ér annyit az életem.

Hidd el nekem aki utálja az ki tud belőle szállni, annyi szívás lesz ebben a melóban hogy ki tudsz belőle szállni,maximum akkor nem tudsz ki szállni ha semmi terved nincs,bolyongasz csak és nem szép amit mondok de kamion b.u.z.i leszel ekkor nehéz tényleg ki szállni.

Inkább pizza futárkodom,ugyan úgy vezetek igaz rövidebb távokat megyek de kiszámítható munkaidő szépen csinálom a dolgokat és kész, egy idő után már fejből megy minden és jól lehet vele keresni,nem csak gübbedek az ülésen ha nem mozgok is aminek pedig van értelme,el tudok menni rendesen WC-re, fürdeni és még rendesen tudok enni is olyan kaját amit én csináltam kényelmesen.

2020. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!