Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden maszek cég ilyen?

Minden maszek cég ilyen?

Figyelt kérdés

Maszek cég házakkal foglalkozi, Bejelentve vettek fel anno támogatással.


1,5 éven át egyetlen egy szabadnapot sem adott ki nekem, ha nem tudtam menni akkor arra a napra egy forintot nem adott. Mert nincs szabadság se táppénz. így is örüljek mert mennyi pénzbe kerül engem bejelenteni stb.


Összeszámoltam olyan 200-250.000Ft nem fizettek ki így nekem.


Elfogadtam, mert elég jól fizettek ahhoz képest ahol laktam és könnyebb munka volt kezdetben.


Aztán jöttek ujjak a csapatba és ott kezdet sántítani a dolog, hogy több pénzt kaptak mint én és fizetett szabadságot.


Akkor csaptam az asztalra és közöltem, hogy én is ki akarok venni és lehet felmondok. (hülyének nézet, de kiadott szabadságot)


Akkor majdnem két év után, 3 fenyegetőzésre kemény 100Ft-ot emeltek az órabéremen.


Aztán összebalhéztam vele, eltört a munka során az ujjam nem tetszet neki, hogy kötözésre kellet járnom.


Elegem lett és másodszorra felmondtam.



Persze játszotta a hülyét én meg azt mondtam kaptam más ajánlatott.

Bármit mondok akkor is neki lesz igaza.


2020. okt. 7. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi jár annak akinek igaza van?

A szája...

2020. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg balek vagy, hogy hagytad magad.

Ha nem adja ki a kötelező szabit az törvényellenes. Fel is jelentheted érte. De az biztos, hogy azonnal ott hagynám.

2020. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!