Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnököm megtudta hogy felmondok?

Főnököm megtudta hogy felmondok?

Figyelt kérdés
Most pedig gőzerővel nyal, a legjobb helyre rak, legjobb munkákat kapom meg tőle. Előtte meg úgy bánt velem, mint a kutyával. Ez lenne a beetetős fázis, hogy ne menjek el?
2020. okt. 7. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Honnan tudta volna meg? Mondtad valakinek?
2020. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként ez ékes példája annak, hogy kommunikálni kell a főnökkel is, ha valami nem tetszik, nem egyből megfutamodni (felmondani).

El lehet mondani neki, hogy szeretnéd, ha normálisabban bánna veled, jobb munkákat adna, stb. Aztán vagy hallgat erre, vagy nem. Ha nem, na akkor érdemes felmondani.

Persze lehet kivétel, amikor eleve találsz jobb munkát, akkor felesleges maradni. De azt tapasztalom, hogy emberek mennek egyik munkahelyről a másikra, mert mindenhol van valami bajuk. De senkivel nem próbálják azt megbeszélni.

2020. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ez is volt a cél, hogy visszamondja.
2020. okt. 7. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Létezik olyan hogy a főnök nem tudja hogy valaki felmondott a csapatból? Pont hogy nála kell jelentkezni a felmondásnál, nem ?
2020. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Jeleztem neki a problémáim, de nem nagyon hajlott arra, hogy az én érdekeimet is nézze. Nem akartam megfutamodni.
2020. okt. 7. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 Minden szavával egyetértek.

Azt meg én sem értem, hogy nem ő értesült először a felmondásról... Van itt még valami sunyítás a háttérben

2020. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!