Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol lehetne elhelyezkedni...

Hol lehetne elhelyezkedni ezzel a szakmával?

Figyelt kérdés

Most nyáron végeztem középiskolába és elvégeztem az érettségi után egy évvel az 54-481-04 Informatika Rendszergazda állást.


Az lenne a kérdés, hogy ezzel a szakmával hol lehetne elhelyezkedni, hogy legalább szakmai tapasztalatom is legyen, mert ráadásul pályakezdő vagyok és így nagyon nincs előnyöm.


Múltkor meg most is adtam fel ezzel kapcsolatban álláskeresési hirdetést és nem jelentkezett senki.


Válaszokat szívesen várnék. Köszönöm.



2020. okt. 8. 16:22
 1/2 kicsibarany ***** válasza:
100%
A juniorok (de tapasztalat nélkül még a junior szint sincs meg) után nem szoktak kapkodni a cégek, neked kéne konkrét állásokat megpályázni. A kezdő rendszergazda csak befeketetés egy cégnek, sokáig csak viszi a pénzt és az erőforrásokat (seniorok idejét). A helyedben először gyakornokként próbálnék elhelyezkedni.
2020. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne hirdetést adj fel, hanem pályázz álláshirdetésekre.

Kb. próbálj meg mindent, iskolai karbantartó/rendszergazdától kezdve mindent, ahol IT eszközökkel kerülhetsz kapcsolatba

2020. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!