Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha itthon azt...

Mit tegyek ha itthon azt hiszik dolgozni megyek, de meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

Helló.

Tegnap találtam sok hónap után egy átlagos munkát egy gyárban. Maga a munka nem rossz, de olyan hangos volt. hogy nem igaz. Meg konkrétan kint van a senki földjén szó szerint. Azóta barátnőm is ajánlott nekem egy másik állást, ami jobban állna nekem. Itthon viszont azt hiszik, ma mennék a próbanapra. Nem akarok megint itthon üldögélni és kamuzni nekik, hogy hát úgy néz ki mégse vettek fel stb...Tudom nem parancsolhatnak fölöttem, de akkor is eléggé nehéz most. Tényleg elég gyartra a hely és az út ami visz oda életveszély. Elég hosszadalmas út vezet oda és kamionok folyamatosan száguldanak ott. Egyszer nem figyel az ember azt csatt, meg hajnalban még sötét van és nehezen lát stb. Eléggé parás na. Mihez kezdjek? Azt terveztem, hogy itthon elindulok még de a munkára már nem megyek. Addig mit csináljak amíg lejár a munkanap? Meg mit mondjak nekik, hogy nem is megyek tovább oda? Meg eléggé nehéz oda eljutni, külön vonaljegy is kell, a busz nagyon ritkán jár. Mit csináljak?



2020. okt. 9. 02:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én nem is latok pontozást még...
2020. okt. 9. 04:57
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

"bírd ki pár hétig, ha már sokáig nem volt munkád"

Nem a kérdezőnek kell kibírnia, hanem szüleinek.

2020. okt. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%
Az itasod alapjan szellemi fogyatekos vagy.
2020. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
OK a gyár nem jött be, igaz ha zajos füldugó vagy fültokot kéne adniuk. Viszont ha nem mész be ott is szólni kell. Otthon meg szerintem mondd el az igazat, hogy van még más lehetőséged, inkább megpróbálod azt. Az, hogy a barinőd tud munkahelyet, akkor menj és nézd meg, de ez nem garancia semmire. Lehet a 3 szék közül a földre esel, ezt is vedd számításba.
2020. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Azért elég hihetetlen, hogy sok hónap munkanélküliség után hirtelen _pont most_ válogathatsz az ajánlatok közül.

A szüleid se fogják elhinni, ha ennyire jó parti lennél, nem ülnél otthon hónapok óta.

Legyél őszinte (magaddal is), büdös a gyári munka és kész.

2020. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Inkább tanulj valamit így csak szenvedés lesz az életed. Ok most mondhatod hogy voltál próba napon azt mondták majd jelentkeznek, de ez így nem mehet örökké. Inkább menj el a munkaügyi központba hátha lehet tanfolyamon tanulni valami értelmeset. Vagy találj valami állást és tanulj mellette. Mi a végzettséged? Fiú vagy lány vagy? Ha utóbbi akkor több lehetőséged van kicsit. Nem erotikus munkára gondolok. De fiúknak szinte csak szar munka van ha nem tanult.
2020. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Még annyit tennék hozzá hogy nem véletlenül mondták neked amikor gyerek voltál meg kamasz hogy tanulj. Akkor nem lett volna más dolgod csak tanulni, sokkal könnyebb lett volna. Most már csak munka mellett tudsz nagy eséllyel. Meg tudod fordítani a sorsod, de nagyon akarni kell. Szóval fiatalon könnyebb lett volna. Aki ezt olvassa annak azt tudom tanácsolni fiatalon tanuljon amennyit csak tud, mert utánna már nehéz munka mellett. Most nem azt mondom hogy éjjel nappal tanuljanak a kamaszok meg a nagyon fiatalok. De érdemes komolyan venni.
2020. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy oldódott meg? Mesélj. Lett munkád??
2020. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!